Menu

Zwłoki mężczyzny wyłowione z Zalewu Witoszówka

Ciało około 50 - 60-letniego mężczyzny znaleziono dziś rano (sobota 29.07) nad Zalewem Witoszówka w Świdnicy. Policja i prokuratura ustala tożsamość mężczyzny i bada, jak doszło do śmierci.


 

Zwłoki mężczyzny wyłowione z Zalewu Witoszówka

Ciało mężczyzny zauważyli wędkarze, którzy po godzinie 7:00 przyszli nad Zalew Witoszówka na ryby. Wezwali policję. Zwłoki na brzeg wyciągnęli strażacy.

Wiadomo jedynie, że mężczyzna miał około 50-60 lat, nie wiadomo jak długo ciało przebywało w wodzie. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, nieznana jest na razie jego tożsamość. Nie wiadomo też czy śmierć poniósł w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czy było to morderstwo — sprawe bada policja pod nadzorem prokuratury, choć wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Przyczyny śmierci poznamy po sekcji zwłok.

adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

Fliper (30 lipca 2023 3:37)
Być może to spławik szukany przez Dzierżoniów
Emeryt dyplomowany (29 lipca 2023 22:29)
Cytuję użytkownika: iks
Cytuję użytkownika: Emeryt dyplomowany
A co on robił w tym zalewie?
Topił się.
Kto mu dał na to pozwolenie?
iks (29 lipca 2023 16:38)
Cytuję użytkownika: Emeryt dyplomowany
A co on robił w tym zalewie?
Topił się.
Emeryt dyplomowany (29 lipca 2023 16:16)
A co on robił w tym zalewie?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   śmierć  |   zwłoki w rzece  |   Witoszówka  |   Świdnica  |   Zalew Witoszówka  |   wędkarz  |  

Mamy szybkiego komendanta

Warsztaty ''Bezpieczny Senior''

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij