Menu

Maja Czerniachowska współtworzy aplikację dla studentów medycyny

Co wałbrzyszanka i studentka robiła na światowej konferencji w Seulu? Ile tysięcy stron musi przeczytać student medycyny, przygotowując się do egzaminu? Jak ważne są szpilki w życiu studentów medycyny i to nie tylko dziewczyn? Czym jest medoocation? - o studiach medycznych i sposobach przygotowania się do najtrudniejszych egzaminów, np. z anatomii rozmawiamy z Mają Czerniachowską.
Maja Czerniachowska współtworzy aplikację dla studentów medycyny

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Anatom (5 sierpnia 2023 17:49)
Anatomii? Hm....;-)

Dodaj komentarz

podcast  |   dzień dobry wałbrzych  |   maja czerniachowska  |   aplikacja  |   edukacja  |   medycyna  |   studenci  |  

Dlaczego w najbliższy piątek wałbrzyski Aqua Zdrój będzie w Polsacie?

Z Wałbrzycha można wyjść, ale Wałbrzych z człowieka nigdy nie...

Najzdolniejsi uczniowie i studenci otrzymali stypendia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij