Menu

Duże utrudnienia i objazdy w Świebodzicach (MAPA)

Rusza remont ul. Jeleniogórskiej w Świebodzicach. Do listopada kierowcy będę musieli liczyć się z dosyć dużymi utrudnieniami i objazdami.


 

Duże utrudnienia i objazdy w Świebodzicach (MAPA)

Remontem objęty zostanie około 600-metrowy odcinek ul. Jeleniogórskiej (DK34, droga prowadząca do Dobromierza). Remont prowadzony będzie przy całkowitym zamknięciu drogi. Wymienione zostaną wszystkie warstwy konstrukcyjne nawierzchni i położony zostanie nowy asfalt. Koszt remontu to ponad 3 mln. zł.

OBJAZDY: 

Objazd z Dobromierza zostanie poprowadzony drogą krajową nr 5  do Strzegomia, następnie drogą wojewódzką 382 do Stanowic i drogą wojewódzką 374 do Świebodzic.
Dojazd do pobliskich posesji i osiedli będzie zapewniony dzięki etapowaniu robót. - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. adm
foto:  GDDKiA
redakcja@walbrych24.com

Komentarze

Ja (8 sierpnia 2023 18:08)
Cytuję użytkownika: lokals notoryczny
Hej, bystrzaki z GDDKiA, a nie pomyśłało, że po kwartale takiej zabawy bez możliwosci dojazdu padnie Bricomarche przy Jeleniogórskiej?
Mam to w dupie
Marcin (8 sierpnia 2023 11:48)
Może nadszedł czas by zwolnić połowę wiecznie zagadanych sprzedawczyń z Bricomarche
Faro (8 sierpnia 2023 8:05)
A kiedy Strzegomska i most, bo tam już nawet jazda slalomem nie pomaga.
Iwona (8 sierpnia 2023 7:37)
Drogę zaczynają remontować ,a można by było rondo bądź te światła zrobić od razu ,a nie dawać zarabiać każdemu po drodze ci będą remontować ????????????
Tomek (7 sierpnia 2023 22:28)
No nie wierzę że w XXl wieku Remont 600m ulicy będzie trwał kwartał . To co oni będą tam robić ?? Może trzeba by było całe Świebodzice zamknąć dla ruchu ?? Kto to wymyśla ??
lokals notoryczny (7 sierpnia 2023 21:04)
Hej, bystrzaki z GDDKiA, a nie pomyśłało, że po kwartale takiej zabawy bez możliwosci dojazdu padnie Bricomarche przy Jeleniogórskiej?

Dodaj komentarz

Świebodzice  |   remont dróg  |   objazdy  |   Jeleniogorska  |  

Świebodzice: niewybuch w sali gimnastycznej

Śmierć w stawie w Świebodzicach

Skatował kota - zwierze ma połamane żebra i obrażenia wewnętrzne

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij