Menu

Wpadł do stawu w Świebdzicach. Ciała nie znaleziono

Przez cztery godziny strażacy poszukiwali mężczyzny, który wpadł do stawu Warszawianka w Świebodzicach. Ciała mężczyzny nie odnaleziono, dziś kolejny dzień poszukiwań.

 

Wpadł do stawu w Świebdzicach. Ciała nie znaleziono

We wtorek po godzinie 22:00 strażacy ze Świdnicy otrzymali zgłoszenie, że do stawu Warszawianka w Świebodzicach wpadł mężczyzna. Jak poinformował nas mł. bryg. Łukasz Grzelak, na miejscu było dwóch mężczyzn, jeden wpadł do wody, drugi wszedł do stawu, by go ratować. Przemoczonemu i zziębniętemu mężczyźnie udzielono pomocy i rozpoczęto poszukiwania mężczyzny, który wpadł do wody.

Poszukiwania prowadziła grupa nurków z Legnicy. Mimo przeskanowania zbiornika sonarem, ciała mężczyzny nie odnaleziono. Po czterech godzinach przerwano akcję.

Dziś działania zostaną prawdopodobnie wznowione. Do akcji włącza się policja, która zweryfikuje, czy być może mężczyzna sam nie opuścił stawu.

W nocy na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarnej.

adm
foto: ilustracyjne (adobestock)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Rst (10 sierpnia 2023 9:29)
Szury przyklejają się w komentarzach do dowolnego tematu, jak g... do buta.
Krzysztof J. (9 sierpnia 2023 13:12)
Cytuję użytkownika: Bożena
Zawsze tylko narzekacie. Czy wszystkich Was bolą wątroby? Trochę optymizmu a nie zgęzialstwa.
Trzeba rozróżnić narzekanie od piętnowania wałków,przekrętów, chamskiej propagandy.To może sobie robić taki jeden z własną PRYWATNĄ przychodnią.Nie za moje i innych podatki.I nie ON tu decyduje tylko rada miasta. Tylko skorumpowane i zastraszone rady miast przestają decydować. Pomyśl trochę.
Bożena (9 sierpnia 2023 13:03)
Zawsze tylko narzekacie. Czy wszystkich Was bolą wątroby? Trochę optymizmu a nie zgęzialstwa.
Roman 500 000 (9 sierpnia 2023 11:59)
A na Piaskowej Górze Towarzysz Sekretarz szelemej zlecił propagandowe koszenie już SKOSZONEJ trawy wzdłuż ul.Głównej.Mało, wyjątkowo rozkazał pomalować oznakowanie kawałka Wrocławskiej przy parkach.Przecież TelewizjaVyborczaNapewno będzie. Da się? Da! Za całkiem spore pieniądze? Owszem! Lemingi do urn!

Dodaj komentarz

Dwaj postrzeleni policjanci nie żyją

Jeden z postrzelonych policjantów zmarł. Miał 45-lat

Maksymilian F. usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa policjantów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij