Menu

Dni Kamiennej Góry 2023

Nasi sąsiedzi w najbliższy weekend obchodzą święto swojego miasta. Impreza potrwa trzy dni. Na scenie zaprezentują się bardzo różnorodni artyści.

Dni Kamiennej Góry 2023

Dni Kamiennej Góry tradycyjnie odbędą się nad kamiennogórskim zalewem. Impreza startuje w piątek 11 sierpnia i pierwszy dzień będzie poświęcony klimatom hip-hopowym. O godzinie 17:00 startuje Otwarta Scena Hip-Hop, na którą zaproszeni są wszyscy rodzimi twórcy tego gatunku, którzy chcieliby zaprezentować się przed publicznością. O godzinie 20:00 pojawi się Liber. Oficjalne otwarcie Dni Kamiennej Góry zaplanowano na godiznę 21:00 a 30 minut później wystąpi gwiazda wieczoru Smolasty. Pierwszy dzień zakończy dyskoteka, którą do północy poprowadzi DJ DRM.

Bardziej urozmaicona muzycznie będzie sobota. Pojawi się wielu artystów reprezentujących szerokie spektrum gatunków od rocka, przez pop aż po muzykę taneczną i klubową. Jako pierwsi o godzinie 17:00 na scenie pojawią się muzycy z zespołu Szczyle. Po nich o 18:00 wystąpi zespół Oya. Na godzinę 19:00 zaplanowano koncert zespołu Porażeni a o 20:00 pierwsza gwiazda wieczoru - Myslovitz. Potem klimaty zmieniają się na muzykę taneczną, a publiczność do tańca rozgrzewać będzie Danzel. Imprezę zakończy Maciek Wowk ze swoim sztandarowym projektem DMC.

Ostatni dzień imprezy to ponowna zmiana klimatów i tym razem będzie folkowo i bigbitowo. Scenę o godzinie 15:00 otworzy zespół Olga i przyjaciele. Od godziny 16:00 królować będzie Polska Piosenka Biesiadna. Godzina 17:00 to pierwszy występ zagraniczny i od razu bardzo egzotycznie goście z odległych Indii - zespół Surtaal Performing Arts. O godzinie 18:00 zobaczymy tradycyjne tańce irlandzkie w wykonaniu Trim the Velver Irish Dance Group. Ostatni dzień imprezy zakończy koncert zespołu Trzy Korony, który wykonuje przede wszystkim największe przeboje Krzysztofa Klenczona.

 

 

 

opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

kamienna góra  |   dni kamiennej góry  |   muzyka  |   rozrywka  |   koncerty  |  

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Wałbrzych nocą na klipie rapera Pruska

I Festiwal Bożonarodzeniowy w Filharmonii Sudeckiej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij