Menu

Audiolake Festival powraca do Radkowa

Po kilkuletniej przerwie do polskiego kalendarza festiwalowego powraca Audiolake i ponownie odbędzie się w miejscu, gdzie wszystko się zaczęło. Wśród zaproszonych artystów pojawi się m.in. legenda muzyki elektronicznej ATB.

Audiolake Festival powraca do Radkowa

Już w najbliższy weekend 18-20 sierpnia nad Zalewem Radkowskim ponownie zabrzmi szeroki wachlarz muzyki klubowej. Przed pandemią dwie edycje Audiolake na chwilę zagościły na plaży nad Jeziorem Nyskim, ale w tym roku impreza powraca "do domu".

 

 

Audiolake Festival jest największym, corocznym wydarzeniem typu open air z muzyką klubową w południowo - zachodniej Polsce. Dotychczas odbyło się już 8 edycji festiwalu. Z każdym kolejnym rokiem impreza przyciąga coraz większą rzeszę fanów bijąc tym samym kolejne rekordy sprzedaży biletów. W ciągu tych lat, nad Zalewem Radkowskim i Jeziorem Nyskim, mogliśmy usłyszeć wielu artystów światowej sceny klubowej, tj: Dmitri Vegas & Like Mike, UMEK, Bingo Players, Rene Amesz, Mauro Picotto, Curbi, Westbam, Remady & Manu-L, Crookers, D.O.D, Marcus Schossow, Body Bangers, Justin Prime, Richard Durand, Howard D, Jorn Van Deynhoven, Antoine Clamaran, The Nycer, Tom Boxer & Morena, Michel Mind, Alex Bau, Marcin Czubala, Catz’n’Dogz, Lucca, Micar i inni. 

Dziewiąta edycja odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia w Botanica Active Park w Radkowie. Pierwsze dźwięki rozbrzmiewać będą już w piątek 18 sierpnia podczas before party pod hasłem "Young Stage". Tego dnia scena należeć będzie przede wszystkim do młodych, utalentowanych DJ-ów, którzy wezmą udział w finale konkursu, w którym nagrodą jest występ podczas otwarcia sceny w głównym dniu imprezy. Start o godzinie 19:30. Po konkursie do północy goście bawić się będą przy muzyce serwowanej przez doświadczonych artystów Mikro i Radi S.

Sobota 19 sierpnia to główny dzień imprezy, więc na scenie pojawią się znani i lubiani artyści z całego świata. Wśród nich legenda muzyki klubowej ATB oraz Juicy M. Timetable prezentuje się następująco:

19:00 - 19:40 - ZWYCIĘZCA KONKURSU
19:40 - 20:20 - GOLDEN NOSE
20:20 - 21:10 - MYLO
21:10 - 22:10 - MARNIK
22:10 - 23:10 - DJS FROM MARS
23:10 - 0:00 - VINCENT VIK
00:00 - 01:30 - ATB
01:30 - 02:50 - JUICY M
02:50 - 03:40 - ADAM TOXIC
03:40 - 05:10 - DOSEM
05:10 - 06:00 - CREAM
 
 
 
Jeśli starczy wam sił i po tak mocnym lineup-ie poczujecie niedosyt, w niedzielę 20 sierpnia zaplanowano afterparty:
 
09:00 - 10:00 - KUMOREX
10:00 - 11:00 - KANTANAMA
11:00 - 12:00 - 2SHER
12:00 - 13:00 - MATTI
13:00 - 14:00 - LUKI

Ostatnia pula biletów do kupienia online dostępna będzie wyłącznie do 15.08 w cenie 149 zł. Spóźnialscy będą mogli jeszcze nabyć bilety w dniu imprezy w kasach na terenie festiwalu, ale w wyższej cenie.

Zdjęcia z poprzedniej edycji Audiolake Festival 8 znajdziecie TUTAJ.

plr
foto: P.Tokarski (archiwum)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Żądlica (14 sierpnia 2023 22:41)
ATB!!!!!!! No baaaaa !!!! Jadymy!
Krycha (14 sierpnia 2023 20:46)
Ale będzie petarda! Bilet właśnie kupiony!

Dodaj komentarz

Radków  |   audiolake  |   festiwal  |   muzyka  |   DJ  |   muzyka klubowa  |  

I Festiwal Bożonarodzeniowy w Filharmonii Sudeckiej

Wałbrzych nocą na klipie rapera Pruska

Festiwal Tradycji Górniczych w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij