Menu

Nieproszony gość: odwiedziła ich... żmija

Mocno zdziwili się lokatorzy, gdy w ich domu pojawiła się... żmija. Na szczęście na miejscu szybko pojawili się strażacy z OSP Gorce i "eksmitowali" gada.

 

Nieproszony gość: odwiedziła ich... żmija
Do niecodziennej wizyty doszło w Boguszowie-Gorcach przy ulicy Chopina w niedzielę, po godzinie 15:00. Lokatorzy poinformowali strażaków, że w ich mieszkaniu, w pokoju jest... żmija.
 
 
- Dzięki czujności mieszkańców nasi strażacy w sposób szybki i bezpieczny ewakuowali gada z domu, a następnie przetransportowali na obrzeża miasta, gdzie został wypuszczony. - informują strażacy z OSP Gorce.
 
A Wy mieliście nieproszonych gości podczas weekendu ?
adm
foto: OSP Gorce
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

kot (15 sierpnia 2023 20:54)
wolał bym 1,5 m zaskrońca niż taką gadzinę
112 (14 sierpnia 2023 16:11)
Experci. Osp a nawet psp nie jest fachowcem od takich zadań. Ale wiadomo. Spychologia bo ktoś musi.997?Nie.999nie.wiec 998.straz. albo 112 a i tak przyjedzie straż. Pytanie czy oni mają na standardowo wyposażenie do łapania jadowitych zwierząt.aha. pewno nie. Budżet nie pozwala. Potem w razie co do szpitala a tam się okazać może że surowicy brak a zresztą lekarz nawalony.
jad padalca (14 sierpnia 2023 14:59)
Cytuję użytkownika: iks
Ja mam niemal codziennie nieproszonego gościa (również gada) w swoim domu. Teściową.
Nie jesteś sam. Ja wolałbym mieszkać z tą żmiją niż z tą mamunią żonuni.
iks (14 sierpnia 2023 13:07)
Ja mam niemal codziennie nieproszonego gościa (również gada) w swoim domu. Teściową.

Dodaj komentarz

Wybuch butli z gazem — jedna osoba ranna, 4 ewakuowano

3 mln. zł dla strażaków ochotników

Ćwiczenia na szeroką skalę (FOTO+VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij