Menu

Trening przed Toyota Eko Półmaratonem

Przygotowujesz się do Toyota Półmaratony albo chcesz sprawdzić, czy dystans 10 km jest w zakresie twoich możliwości? Przyjdź na bezpłatny trening z grupą biegową Predators Wałbrzych już w najbliższą sobotę.

Trening przed Toyota Eko Półmaratonem
Już za nieco ponad 2 tygodnie startuje największa wałbrzyska impreza biegowa. XXIII Toyota Eko Półmaraton zgromadzi 3 września na starcie kilkuset zawodników gotowych pokonać główny dystans ponad 21 km lub wziąć udział w Biegu po zdrowie na dystansie 10 km.
 
 
W najbliższą sobotę będzie możliwość zapoznać się z tą krótszą trasą w ramach treningu organizowanego przez klub biegowy Predators Wałbrzych.
Osoby, które chciałyby spróbować swoich sił, powinny pojawić się w sobotę 19.08 przed godziną 10:00 na Placu Magistrackim, skąd grupa wyruszy na trasę. Bieg odbywać się będzie głównie ciągami pieszymi, a jezdnię będzie można przekraczać tylko w miejscach dozwolonych (przejścia dla pieszych). Organizatorzy zapewniają, że pobiegną spokojnym tempem, bo głównym celem treningu jest zapoznanie się z trasą. Trening w całości przebiegać będzie po nawierzchni utwardzonej, betonowej lub asfaltowej, dlatego uczestnicy powinni we własnym zakresie zadbać o odpowiednie obuwie. Wszelkie płyny nawadniające należy zapewnić sobie we własnym zakresie. Wydarzenie jest bezpłatne.
 
 
 
Tuż przed startem odbędzie się konferencja prasowa z udziałem organizatorów zawodów oraz przedstawicieli władz miasta. Przypominamy, że w tym roku Półmaraton przebiegać będzie aż przez pięć dzielnic - Śródmieście, Stary Zdrój, Piaskową Górę, Biały Kamień i Podgórze. Trasa została nieznacznie zmodyfikowana względem ubiegłorocznej, ponieważ skrócono jej przebieg na Piaskowej Górze, ale za to poprowadzono ją ul. Wysockiego i przez teren Starej Kopalni. Szczegółowy opis trasy znajdziecie TUTAJ
 
 
plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Donald Tusk (18 sierpnia 2023 11:25)
Unieważniam ten maraton!
Prezes grupy (18 sierpnia 2023 10:52)
Serdecznie zapraszamy ????

Dodaj komentarz

półmaraton  |   sport  |   bieg  |   trening  |   plac magistracki  |  

Przyjeżdżają z Niemiec... pograć w tenisa

Festiwal Rowerowy Aglomeracji Wałbrzyskiej

Minersi lepsi od Grizzlies

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij