Menu

Poszło o biedaszyby... W Zamku Książ polała się krew. (VIDEO / FOTO)

Kilkunastu rycerzy walczy przed Zamkiem Książ - tak wygląda rycerski weekend. Walczą rycerze z Zamku Świny z rycerzami z Grodna. O co poszło? Nie uwierzycie... o biedaszyby.

Poszło o biedaszyby... W Zamku Książ polała się krew.  (VIDEO / FOTO)

- Oddajcie nam biedaszyby, żądamy ich zwrotu - krzyczeli rycerze z Zamku Świny.

- Nie oddamy — odpowiedzieli wojownicy z Grodna. I tak zaczęła się walka przed Zamkiem Książ.

- Trup ściele się gęsto, chłopaki naprawdę dają z siebie wszystko - mówi pan Artur, który w lecie często odwiedza zamki, by oglądać walki rycerzy — Bywam też na Grodnie, Grodźcu, ale lubię też pojechać na zamek do Ogrodzieńca. Z całym szacunkiem dla Dolnego Śląska, ale Jura Krakowsko-Częstochowska też jest piękna.

Rycerski weekend na Zamku Książ potrwa do niedzieli. Zobaczcie jak walczyli rycerze.opr. pos
foto: adm/ar
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25

Komentarze

obserwator skaczących pcheł (20 sierpnia 2023 21:18)
To wcale nie o biedaszyby ta walka tylko o biorące miejsca do sejmu z listy PO.
Rick (19 sierpnia 2023 17:43)
Debile walczą o biedaszyby a w okolicach mauzoleum kopia aż furczy a grubasy że straży wiejskiej wożą dupy w autach i mają wyjebke na to

Dodaj komentarz

Zamek Książ  |   Wałbrzych  |   Książ  |   rycerze  |   zamek  |   walki rycerzy  |  

Chcecie kupić GDK ? Jest na sprzedaż

Najbliższe wydarzenia w Zamku Książ

Dni Otwarte Budynku Bramnego w Zamku Książ

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij