Menu

Awantura na Pl. Grunwaldzkim podczas zbierania podpisów pod listą KO

Przez chwilę było bardzo nieprzyjemnie, gdy jeden z mężczyzn zaczął wyzywać zbierających podpisy pod listą Koalicji Obywatelskiej do sejmu i senatu. - Właśnie widzimy typowego wyborcę PISu - mówił zbierający podpisy, radny Rady Miasta Wałbrzycha Piotr Kwiatkowski. 

 

Awantura na Pl. Grunwaldzkim podczas zbierania podpisów pod listą KO
- Października piętnastego, pogonimy Kaczyńskiego — mówił przez mikrofon radny Piotr Kwiatkowski, który zaangażował się w zbieranie podpisów.
 
Zbieranie podpisów przebiegało bardzo spokojnie, do czasu, gdy na Placu Grunwaldzkim pojawił się mężczyzna i zaczął ubliżać zbierającym podpisy.
 
 
- Złodzieje, a co wy zrobiliście ? - krzyczał mężczyzna, był agresywny. To, co wykrzykiwał nie nadaje się do cytowania. Obrażał, przeklinał i wyzywał.
 
- Właśnie widzimy typowego wyborcę PIS-u — podsumowł radny Kwiatkowski — Dalczego chcemy zmienić tą polską rzeczywistość? Mamy dosyć takich ludzi, którzy wyzywają nas, wykrzykują, obrażają nas (...) Dlatego 15 października zmienimy to.
 
Interweniowała również senator Agnieszka Kołacz-Leszcyńska. Mężczyzna jeszcze przez chwilę przeszkadzał zbierającym podpisy, jednak poinformowany, że za chwilę wezwana zostanie policja — poszedł na przystanek.
adm
foto: plr
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Komentarze

Bela (1 września 2023 16:55)
Wszystkie żydy , hazary********** do Izraela koniec okradania polakow
Radek (27 sierpnia 2023 14:46)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Rządzący w organach miejskich zadłużyli ogromnie miasto. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa wynosi po przeliczeniu na polskie 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
***** PO (23 sierpnia 2023 6:44)
Pamiętajcie !!! 15.10.2023 r 4xNIE. NIE anty Polakom i jeszcze jedno ***** putina I *****PO ,to jest samo zło.
kolega z Wajdy (22 sierpnia 2023 21:00)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski (21 sierpnia 2023 19:29)
Cytuję użytkownika: Pamiętamy rok 1983
Cytuję użytkownika: Skalpel 1981
Cytuję użytkownika: Warto znać język ojczysty
Cytuję użytkownika: Magda
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Typowym wyborcą PiS-u to jest teraz każdy normalny Polak. I trudno się dziwić, że tacy ludzie są ostro "zdenerwowani" widząc jak zbieranina kłamców, oszustów i aferałów próbuje znów dostać się do parlamentu aby szabrować i osłaniać takich ludzi jak Gawkowski czy Grodzki. Nie jest przecież przypadkiem, że ta ferajna przegrała już dwa razy. Nie jest też przypadkiem, że w Wałbrzychu ciągle wygrywają gdyż jest to niestety miasto w którym odsetek zdegenerowanych komunistów była bardzo wysoki.
ŚWIĘTA PRAWDA!!!
Wg pana każdy normalny Polak jest typowym wyborcą PiSu. Szkoda tylko, że normalny Polak nie zna zasad języka polskiego. Słowo jest rodzaju męskiego dlatego "odsetek zdegenerowanych komunistów był bardzo wysoki" (ale w żaden sposób nie "była"). Szkoda, że wyborcy PiSu choć normalni nie są Polakami, bo mają problemy z językiem polskim, który z tego co widać nie jest ich językiem ojczystym.
Jak ma pamiętać ,jak za komuny spier....,do Jameryki ????. Chłopina wrócił ,dostał medal od PiSdzielców, i teraz rżnie cwaniaka,któremu się wydaje że coś mu się należy. A wydaje mu się tylko dla tego że wszyscy działacze konspiracyjni lat solidarności ,coś zyskali,a on biedny musiał na farmie konie pasać. Ot taka to pisobolszewicka intelygencja. Panie Jacku ,ja Panu przypomnę ,bo widzę że Pan zapomniał. Niektórzy wiedzą więcej.
Muszę zdementować p. Jacek nie pasał koni na farmie. Zaczynał pracę za wielką wodą przy azbescie, następnie po znajomości i tu mu się chwali opiekował się starszymi osobami (wymiana pampersów itd) głównie z kraju na który tak teraz najeżdża.
Fajne to. Świetnie pokazuj jak bardzo denerwuje was to, że sobie w Ameryce poradziłem. Prawda jest bowiem taka, że początkowo uczyłem amerykańskie dzieci jazdy konnej. Następnie malowałem razem z kolegą domy. Po tym pracowałem w drukarni. Razem trwało to około 2 lata. W tym czasie doszlifowałem angielski i chodziłem przez rok do szkoły ucząc się podstaw informatyki. Następny etap to praca jako informatyk. Zaczynałem oczywiście od dołu ale stopniowo awansowałem i moja ostatnia praca to praca w HP - w grupie która zarządzanie obejmującą cały świat sieć firmy Unilever. Zarabiałem więcej niż teraz zarabia Szełemej - oczywiście nie licząc tego co doił pracując na 1/4 etatu, itp. Na zakończenie dodam, że moja emerytura jest teraz dużo wyższa niż to co dostają byli esbecy. Licząc w tym generałów. Wiem to dokładnie gdyż podczas procesu generała Lamparskiego ujawniono ile (biedaczyna) dostaje teraz emerytury. W tej sytuacji. Wielka wściekłość postkomuny (On miał pracować przy usuwaniu azbestu!) jest w pełni uzasadniona.
POradziłeś sobie bo musiałeś.... Przecież lekarz kazał twojej córce jeść banany i tylko to cię zmotywowało do ucieczki za ocean.... A !!! I jeszcze - bo czerwoni ci kazali.... To wszystko cytaty twoich "wypowiedzi" sprzed kilku dni. Sam widzisz, jaki bzdury wypisujesz po pijaku.
Sławomir (22 sierpnia 2023 19:45)
Najgorszą karą dla Polaka jest : drugiego Polaka dopuścić do władzy my nie mieliśmy, nie mamy i mieć nie będziemy nigdy ale za to G1. G2. G3. to ci dostatek od morza aż do tatr i od bugu do odry jeszcze bo nie bardzo im można dziś ufać nie ma komu a w spychowie nigdy nie było dobrze i nie będzie bo to dziki zachód sama zbieranina omyłkowo zwana dolnym śląskiem nie ma co im wierzyć na lepsze to już było i nie wróci więcej strata czasu najgłupsze wybory po 89 r. jak to w powiedzeniu nadzieja matką głupich ja nie kupuję tego my wybory robimy a polityków nie mamy ( CHORE MUŁY NIE NA PASIONE I NIC WIĘCEJ) niestety taka prawda a prawda boli oj auuuć
Madzia (22 sierpnia 2023 19:15)
Niemcy odznaczą Kwiatkowskiego za zasługi Żelaznym Krzyżem
Polus (22 sierpnia 2023 18:17)
I wkurzyli chłopa Niemcy czy miał rację zobaczymy
Człowiek by zapomniał (22 sierpnia 2023 18:00)
Cytuję użytkownika: Nie wspomne
Cytuję użytkownika: Odpowiadam
Cytuję użytkownika: TVPIS (21 sierpnia 2023 22:48)
Cytuję użytkownika: Romuald
Ścierwa szwabskie z poko złodzieje bydło
Mam pytanie, kto z PO uslyszał zarzuty prokuratorskie w ostatnich 8 latach? W kazdym z ministerstw był PiSowski audyt. Z ostatniego miesiąca zatrzymamy burmistrz Dusznik Zdrój oczywiście od dworczyka.
Pinior, Nowak, Karpiński + jeszcze jeden od smieci w ratuszu warszawskim, po za tym Giertych, Gawlowski, Grodzki, prezes NIK Kwiatkowski, Pitera... Ogolnie senat zwana Izba Zadumy robi się przechowalnia dl przestepców... dwie 3 kadencje i bedzie przedawnienie...
o pedofilach z PO. Czy też uniewinninym przez kaste jurnym Stefanie Niesolowski, pan profesor od Tuska. 36 dziwek wzial w ramach lapowek. Nie wspomne o nacpanym adwokacie z Łodzi od trumien na kółkach co zabil matke z córka. Teraz lata po marszach Tuska. Nie wspomne alkoholika Sienkiewicza i szefa CBA Wojtunika, ktorych kasta uniewinnila od rozkazu podpalenia budki i zatajania tej informacji. Nie wspomne o Gersdorf i jej mezu obroncy demokracji i praworzadnosci, co chcieli prymat Konstytucji nad prawem UE sprzedac do Brukseli nad głowami Polakow, za jakies nagrody za wlke o demokracje w stolicach zachodu.... itd itd itd... Szelemej za biloacje, czy tez lamanie Konstytucji i zmuszanie ludzi do szczepien. itd itd itd... sam Tusk, który dzis immunitetu nie ma moze się spodziewac sprawy za krzywoprzysiestwo przed sądem, w ktorym zeznal zę rozdzielanie wizyt w Katyniu to tylko medialne spekulacje, a jak pokazal serial RESET sa dokumenty na to, że Tusk knul z Putinem przeciwko nie tylko prezydentowi RP, ale i oszukiwał Polaków i sojusznikow z NATO dając Putinowi milczace przyzwolenie na rozbior Ukrainy. Takie tam... PO-jebane sorty, slugusy Berlina i Kremla, aferalowie ktorym debile chca oddac stery nad Polska.
O tych co z kraju sp*****lili. Giertych. Donosiciel SB Czarnecki, któremu PO dala dane PESEL Polaków by sobie mógl afere GetBack wykonac. Jego zona to dziennikarka TVN Pienkowska, wywozila go z pOlski w bagazniku. Ahhh elity... kto jeszcze Giertych szantazysta, ktory ukrywa sie w domkiu letniskowym z basenem pod Rzymem, czy funckjonariuszka SB, pracowała u boku Trzaskowskiego do czasu az wyszla afera z ks Blachnickiem. Byla wtedy w Berlinie i jest podejrzewana wraz z mezem o mordesrtwo ksiedza. Nagl;e z ratusza w Warszawie znikła. Podobno jkest w Nowej Zelandii... Agentka SB podejrzewana o udział w otruciu ks. Blachnickiego uciekła z kraju. Lange przebywa w Nowej Zelandii... elyty....No ale malo agentom spiochom. Teraz obudzili Woloszanskiego... PO to partia komuchow i zdrajcopw. Kazdy to wie... Tylko ciemny lud jest durny. Woli sobie uszy odmrozic.
ludzie wyszli z biedy PO i do niej nie wrócą. (22 sierpnia 2023 17:51)
Na tych zdjęciach nie widać żadnej awantury.Wręcz przeciwnie.Następnym razem wymyślcie coś bardziej wiarygodnego
hahahahahahahahahahahaha (22 sierpnia 2023 17:37)
Cytuję użytkownika: Kaczyński (22 sierpnia 2023 7:20)
W zbliżających się wyborach oddam swój głos na Konfederacje. Pozdrawiam.
My chcemy walczyć o 15 procent, no i musimy mieć 10 razy więcej głosów idiotów. Wpisuje się do programu to, co idiota zrozumie (...) Ten program służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji, żebyśmy to jasno powiedzieli.Program nie jest pisany po to, żeby rozwiązać problem, tylko po to, żeby dostać głosy idiotów - mówi Janusz Korwin-Mikke na filmie opublikowanym przez oficjalne konto Lewicy na Twitterze. Nagranie wywołało falę komentarzy internautów. Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-korwin-mikke-o-programie-wyborczym-pisany-zeby-dostac-glosy-,nId,6911540
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wiceprezydent Bielawska rzuca wyzwanie: zabierz trzy koleżanki i...

Marsz Miliona Serc - prezydent zachęca do wyjazdu do Warszawy

Szlinder: Podniesiemy nakłady na ochronę zdrowia do 8% PKB

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij