Menu

Sokół z komina PEC ma nową ''dziewczynę''?

Ci którzy obserwują sokoły mieszkające na kominie PEC, od kilku dni mogą oglądać nową sokolicę. Wygląda na to, że jest to nowa partnerka Barona, który do tej pory tworzył "rodzinę" z Helgą. 

Sokół z komina PEC ma nową ''dziewczynę''?

Samica ma obrączkę i pochodzi z Inowrocławia. 

 

 

red
foto: Kamery PEC
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

buehehehehe (22 sierpnia 2023 16:05)
wziął przykład z Kurskiego i bratanicy kaczora
Meg (22 sierpnia 2023 10:29)
A co z HELGĄ?????
Kakaowy ministrant (22 sierpnia 2023 9:09)
Cytuję użytkownika: Ksiądz Proboszcz
Co na to kosciol?
Czyli żyje w rozwiązłości? Znaczy się dziwkarz. Ładnego sobie wychodowali ptaka ;-)
Ksiądz Proboszcz (21 sierpnia 2023 23:56)
Co na to kosciol?

Dodaj komentarz

skoly  |   komin  |   pec  |   inowroclaw  |   walbrzych  |   ciekawostki  |   wtv  |   w24  |  

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Dobry występ Rambo na Gromdzie

Co najcześciej zgłaszają wałbrzyszanie policji?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij