Menu

Na sygnale do porodu - pomogli policjanci

Dzięki szybkiej akcji policjantów ze Świebodzic kobieta na czas dotarła do szpitala. Mundurowi pilotowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą.

Na sygnale do porodu - pomogli policjanci

Wszystko zaczęło się, gdy świebodziccy policjanci zauważyli samochód, którego kierowca jechał nerwowo i nie używał kierunkowskazów. Po zatrzymaniu auta do kontroli zdenerwowany kierowca poinformował, że wiezie rodzącą kobietę i musi pilnie dostać się do szpitala.

- Poinstruowali przyszłego ojca, w jaki sposób ma się poruszać za radiowozem i przy użyciu sygnałów uprzywilejowania rozpoczęli pilotaż przyszłych rodziców w tak ważnym dla nich momencie życia do placówki medycznej — relacjonuje mł. asp. Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. - W trakcie dojazdu do szpitala oficer dyżurny Komisariatu Policji w Świebodzicach skierował dodatkowy patrol w celu zabezpieczenia przejazdu przez miasto. Dzięki sprawnym działaniom policyjnych patroli przyszła mama szybko i bezpiecznie dotarła do szpitala.

opr. adm
foto: KPP Świdnica
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Po sąsiedzku  |   Świdnica  |   szpital  |   poród  |   policja  |  

Mamy szybkiego komendanta

Warsztaty ''Bezpieczny Senior''

Złodzieje figurki Matki Bożej zatrzymani

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij