Menu

Ostatni moment, by zgłosić się na Festiwal Ognia

Trwają zgłoszenia do tegorocznej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Ognia. Tylko do piątku organizatorzy czekają na zgłoszenia od grup, solistek i solistów, którzy chcą wziąć udział w konkursowej części festiwalu. Na najlepszych czekają nagrody finansowe.
Ostatni moment, by zgłosić się na Festiwal Ognia
Dwa tysiące złotych dla najlepszej grupy i tysiąc złotych dla najlepszego solistki lub solisty – to główne nagrody w konkursie tegorocznego VII Dolnośląskiego Festiwalu Ognia. Wyjątkowe wydarzenie już 2 września na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu. Rywalizację najlepszych grup i solistów będzie mogła za darmo śledzić publiczność. Zgłoszenia przyjmowane są na www.wok.walbrzych.pl tylko do najbliższego piątku.
 
Siódmą edycję wyjątkowego i unikatowego w skali regionu Dolnośląskiego Festiwalu Ognia zaplanowano tradycyjnie w postindustrialnej przestrzeni Starej Kopalni w Wałbrzychu.
 
 
Grupy, solistki i soliści, którzy zgłoszą swój udział w DFO i otrzymają jego potwierdzenie, wezmą udział w zamkniętych warsztatach, które poprowadzi Jerzy „Solo” Kozłowski. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów polskiej sceny fireshow oraz „nowego cyrku”. Warsztaty zamknięte dla uczestników zaplanowano w niedzielę - 3 września. Dzień wcześniej, 2 września, zaplanowano część konkursową
otwartą dla publiczności.
 
 
W programie zajęć „Kreatywność w pracy z rekwizytem”, czyli warsztaty, podczas których uczestnicy niezależnie od poziomu umiejętności dostaną wskazówki, w jaki sposób tworzyć ciekawe sekwencje i techniki przy użyciu wybranego przez siebie rekwizytu. Kolejna propozycja to „Kije”, czyli warsztat z ogólnej poprawy techniki posługiwania się kijem/kijami wykorzystywanymi w pokazach fireshow.
 
 
Uczestnikom, którzy zgłoszą swój udział i otrzymają potwierdzenie od organizatorów, zapewnione są wyżywienie, nocleg oraz paliwo – olej parafinowy. Nie ma wpisowego. Organizatorzy nie zwracają kosztów dojazdu na festiwal.
 
opr.plr
foto: użyczone / archiwum / P. Mistrzak
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

***** PO (23 sierpnia 2023 6:40)
Pamiętajcie !!! 15.10.2023 r 4xNIE. NIE anty Polakom i jeszcze jedno ***** putina I *****PO ,to jest samo zło.

Dodaj komentarz

Stara Kopalnia  |   WOK  |   festiwal ognia  |  

'Zniknięcie jako infekcja' - zapraszamy na wernisaż do BWA

Zamek Książ ratuje matryce z Fabryki Kristoff

Festiwal Rowerowy Aglomeracji Wałbrzyskiej (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij