Menu

Hardouin zaprasza na kolację do Książa

Zamek Książ w Wałbrzychu odwiedzi potomek kucharza rodziny książęcej Louisa Hardouina, słynnego fotografa, który pozostawił tysiące fotografii Książa z początku 20. wieku. Mauricio Hardouin przyjeżdża do Wałbrzycha aż z Meksyku, aby podzielić się opowieściami o najsłynniejszym kucharzu z Książa.

Hardouin zaprasza na kolację do Książa
Szef kuchni Restauracji Książęcej Grzegorz Duda zainspirowany tą niezwykłą postacią przygotował czterodaniowe menu na ten niezwykły wieczór.
 
- Zapraszamy na sentymentalną podróż kulinarną i spotkanie z Mauricio, który podzieli się z naszymi gośćmi swoimi ulubionymi daniami rodziny Hardouin - zachęca rzecznik prasowy Zamku Książ Mateusz Mykytyszyn, który poprowadzi to spotkanie.
 
 
 
Kolacja degustacyjna z Mauricio Hardouinem odbędzie się 2 września o godzinie 19:00. Bilety w cenie 350 zł za osobę lub 600 zł za parę można kupić TUTAJ.
 
opr.plr
foto: użyczone / Zamek Książ
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

hahaha,lol! (26 sierpnia 2023 15:42)
Wieś tańczy i śpiewa
uchachany (26 sierpnia 2023 10:48)
Aż dziwne że platforma nie umieściła tego kogoś na liście wyborczej.
wyjątek od reguły? (25 sierpnia 2023 13:05)
A to ciekawe że z Meksyku bo przecież Niemcy zaraz po wojnie uciekali do Ameryki Południowej tj:Brazylia,Boliwia,Argentyna,Chile.
czytanie ze zrozumieniem nie boli (25 sierpnia 2023 12:59)
Cytuję użytkownika: Mors
Wy na siłę szukacie gwiazd! Po co wydawanie kasy na to ? Wydaje się wam że to jakaś promocja regionu ?
Przecież pisze jak byk że "Kolacja degustacyjna z Mauricio Hardouinem odbędzie się 2 września o godzinie 19:00. Bilety w cenie 350 zł za osobę lub 600 zł od pary". Tłumacząc to na język potoczny znaczy tyle że kolacja degustacyjna z pociotkiem dawnego fotografa kosztuje 350zł od 1 osoby a od 1 pary czyli dwóch osób 600zł.
Mors (25 sierpnia 2023 8:50)
Wy na siłę szukacie gwiazd! Po co wydawanie kasy na to ? Wydaje się wam że to jakaś promocja regionu ?

Dodaj komentarz

Gest rodziny zmarłej hrabianki

Złoty jubileusz Zamku Książ

Zmarła ostatnia wnuczka Księżnej Daisy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij