Menu

Wałbrzych: Toalety publiczne są tylko w jednej dzielnicy

Mieszkańcy Wałbrzycha narzekają na brak toalet publicznych, bo jest ich zdecydowanie za mało. Właściwie to są tylko w Śródmieściu...

Wałbrzych: Toalety publiczne są tylko w jednej dzielnicy

Spytaliśmy w sondzie czytelników o to, czy ich zdaniem brakuje toalet publicznych w Wałbrzychu. Wałbrzyszanie są jednomyśli - toalety są potrzebne. Zwłaszcza w parkach ( toalety publicznej nie ma ani przy fontannie na Podzamczu ani w wyremontowanym Parku Sybiraków). 

Gdzie mają załatwiać swoje potrzeby mieszkańcy? Albo iść do domu, prosić się o udostępnienie toalety w jakimś barze, albo jechać do Śródmieścia, bo tylko tam znajdziemy publiczny WC.  Toalety są obok Urzędu Miasta i na  ul. Rycerskiej.

Oto niektóre z komentarzy naszych czytelników:

- Oczywiście, że brak. Te, co stoją, po wrzuceniu pieniążków nie otwierają się.

- Zdecydowanie brakuje.

- Zdecydowanie tak i to w bardzo wielu miejscach.

 

 

- Brakuje. Chociażby w nowym parku na Piaskowej.

- W każdej dzielnicy powinny stać co najmniej dwa.

- Nie! Nie brakuje, są wszędzie. Bramy , zaułki , pod drzwiami, przystanki autobusowe. Bardzo ekologicznie.

- Oczywiście że brakuje, a raczej jest ich całkowity brak. Nawet na terenie zrewitalizowanego Parku Sybiraków nikt o nich nie pomyslał . Za chwilę będzie tam więcej "papierzakow" niż drzew.

Wszystkie komentarze znajdziesz tutaj

red
foto: ilustracyjne/pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Brand New Dad (26 sierpnia 2023 16:15)
Brakuje, no i jeszcze łaźnia publiczna by się przydała. Wyobraźcie sobie: budzę się rano piję piwko, następnie udaję się do łaźni, po południu poczęstuje mnie ktoś kawą, wieczorem kolejne dwa browce + stymulująca dyskusja - lulu i kolejny Brand New Day - WOW! Niestety 2 zł za toalete to wydatek niegody na tak przyziemną i jakże obcą potrzebę "filozofów-poliglotów" a w cenę należy wliczyć piwo "złotousty troll barbarzyńca".
hahahaha (24 sierpnia 2023 21:55)
W ratuszu.
Testo (24 sierpnia 2023 17:51)
Car udostępni w Ratuszu a drugą u siebie w przychodni (mógłby jeszcze w szpitalu, ale pogonili go …).
PL (24 sierpnia 2023 15:46)
Cytuję użytkownika: Walbrzobyl
Szczam i sram tam gdzie stoje i h*j mnie obchodzi że łajzy z um nie potrafią o to zadbać!!! Jebany syf wałbobyski najgorsze w polsce szambo
Nawet takie patusy niedorozwiniete jak ty ,ktorzy jezyk polski spraszczaja do granic mozliwosci maja niestety swoje prawa a szkoda ...wspolczucia dla twoich sasiadow ....pewnie smrod niemilosierny ....
Goldmann (24 sierpnia 2023 15:33)
,,, fizjologie należy wykonywać tam gdzie jest potrzeba,, gdzie się zachce,,,jak grunwaldzki ,,to tam ,,jak pod ratuszem,,to też można olać,,, Zresztą ,w urzędach powinna być toaleta dla petentów bezpłatna,,,a jak nie ma ,,to pantarej,,,,,
Kocur (24 sierpnia 2023 10:48)
Cytuję użytkownika: Michałek
Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań itd w tych miastach też nie ma toalet miejskich.
POważnie?
Wyjedz z miasta patolu (24 sierpnia 2023 9:24)
Cytuję użytkownika: Walbrzobyl
Szczam i sram tam gdzie stoje i h*j mnie obchodzi że łajzy z um nie potrafią o to zadbać!!! Jebany syf wałbobyski najgorsze w polsce szambo
No cóż. Dla takich patusow co nawet po polsku mówić ani pisać nie potrafią jest tylko jeden miejsce. Emigracja. Niestety potem tak o nas myślą za granicą skoro bydlo wyjechało bo pracy dla niego nie ma zgodnej z wykształceniem czyli 8 klas z tego powtarzana 6 klasa. Zarobi zbierając szparagi,wróci do kraju autem z kierownicą po lewej stronie bo taniej. Takie lepsze auto dla biedaka. Wyjedź i nie wracaj najlepiej. Słownictwo też rodem z sobiecina.
Basilic. (24 sierpnia 2023 8:29)
Prosimy załatwiać się się na WŁASNĄ RĘKE . ????????????
Koszałek (24 sierpnia 2023 8:05)
Cytuję użytkownika: Michałek
Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań itd w tych miastach też nie ma toalet miejskich.
Ale za to są uczelnie i urzędy.Możesz tam zostawić klocka. U nas po francusku: leynamour.
Walbrzobyl (24 sierpnia 2023 7:24)
Szczam i sram tam gdzie stoje i h*j mnie obchodzi że łajzy z um nie potrafią o to zadbać!!! Jebany syf wałbobyski najgorsze w polsce szambo
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

walbrzych  |   toalety  |   . park  |   problem  |   mieszkancy  |   informacje  |  

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Wałbrzyszanka Maja Karteczka z nową piosenką ''Schron''

Zamek Książ kupił samochód dla GOPR

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij