Menu

Orpel ''rozlicza'' starostę Kwiatkowskiego

Powiatowy radny Kamil Orpel wzywa starostę Krzysztofa Kwiatkowskiego do usunięcia banerów promujących starostę i polityków Prawa i Sprawiedliwości. Orpel pyta w złożonej interpelacji, za czyje pieniądze kampania została zorganizowana i ile kosztowała.

Orpel ''rozlicza'' starostę Kwiatkowskiego

Banery promujące starostę wałbrzyskiego i polityków Prawa i Sprawiedliwości zwisły na moście i znakach drogowych. Powiatowy radny Kamil Orpel składa interpelacje do starosty, domaga się usunięcia banerów. Jak twierdzi, nie tylko szpecą one infrastrukturę drogową, ale także stanowią poważne zagrożenie.

- Nie ma chyba potrzeby przypominać, że prawo i przepisy dotyczące ruchu drogowego istnieją po to, by zagwarantować bezpieczeństwo naszym kierowcom, rowerzystom i pieszym. Dlatego umieszczanie banerów na znakach drogowych oraz barierkach mostów i wiaduktów jest absolutnie niedopuszczalne. To nie tylko jawne lekceważenie przepisów, ale przede wszystkim świadome działanie wprowadzające chaos i ryzyko w naszej przestrzeni drogowej – zwraca uwagę radny powiatu wałbrzyskiego, Kamil Orpel.

Kamil Orpel wzywa starostę do usunięcia banerów i pyta w złożonej do starosty interpelacji o koszt tej kampanii, i o to, z jakich środków jest finansowana oraz czy na eksponowanie promocyjnych materiałów wyborczych są wydane odpowiednie zgody.

 

 
adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzch24.com

Komentarze

władek cz (27 sierpnia 2023 13:36)
dwa lata wcześniej trzeba było to pytać
Jerzy Jacek Pilchowski (26 sierpnia 2023 18:29)
Oni się gryzą ale ja mam niestety wrażenie, że Orpel i Kwiatkowski to są tylko dwie strony tej samej fałszywej monety.
Alex (26 sierpnia 2023 14:01)
Cytuję użytkownika: Dla nauczyciela pytam
Nie mogę nigdzie tej informacji znaleźć: czy prawdą jest, że starosta powiatu wałbrzyskiego legitymuje się zawodowym wykształceniem?
A gdyby tak to co?Nie wiem czy już byłeś wtedy na świecie ale przypomnę ci,że kiedyś prezydentem Polski był narcyz-elektryk,również po zawodówce,jeżeli nie tylko kursie przysposabiającym do zawodu.Więc się nie czepiaj,bo pracuje dobrze.
Edward (26 sierpnia 2023 11:36)
Co to za komentarze? Orpel nie Orpel! To rady Foryś zgłosił na policję i musiała zadziałać choć chłopcy z plakatu maja wszystkich w swoich łapach i myślą ze są bezkarni!!! Kwiatek wszedzie opowiada jaki z niego uczciwymi sparawiedliwy pan. Jego prawo nie obowiązuje bo od lat ma swoje!!!! Kto z nim i mordę trzyma w kuble ten ma. Resztę trzeba zgnoić, zaszczuć , zdeptać!!!! Kogo rządy wam to przypomina?
Darek (26 sierpnia 2023 7:40)
Cytuję użytkownika: Ze Starostwa
Może niech rozliczy Kwiatkowskiego z przyjmowania do starostwa swoich ludzi partyjnych. Wiecie kto pracuje w starostwie i nic nie robi ? Oczywiście ludzie powiązani z PiSem. Jedna wielka mafia się robi.
Proszę się od....ć.
Ze Starostwa (25 sierpnia 2023 23:58)
Może niech rozliczy Kwiatkowskiego z przyjmowania do starostwa swoich ludzi partyjnych. Wiecie kto pracuje w starostwie i nic nie robi ? Oczywiście ludzie powiązani z PiSem. Jedna wielka mafia się robi.
Krzysiek (25 sierpnia 2023 21:36)
Śledzę BIP MZUK i nie widziałem tam konkursu na prezesa. A Pan Kamil nim jest.
Lor (25 sierpnia 2023 18:02)
Panie Orplu!Pilnuj sobie śmici u cezara!Mądry jesteś jak ryży niemiec i pusty jak bęben!Wara od Pana Starosty!Zrozomiano!
Jacek (25 sierpnia 2023 17:47)
Cytuję użytkownika: Andrzej
Cytuję użytkownika: Jacek
Panie Kamilu zajmij się pan tym co należy do pana obowiązków bo Wałbrzych tonie w śmieciach.
Ale Panie Jacku Placku Pan chyba sie bardzo pomylił . Orpel nie jest Radnym Wałbrzycha i do tego tematu nie ma nic do powiedzenia . Cos sie Panu pomieszaly POWIAT i Miasto Wałbrzych
Panie Andrzeju mniej oglądania TVN POpapranek a więcej faktów . Pan Kamil Orpel zasiada w zarządzie MZUK w Wałbrzychu i jest odpowiedzialny między innym za terminowy odbiór odpadów w mieście , delikatnie rzecz ujmując z tym sobie nie radzi.
Andrzej (25 sierpnia 2023 15:38)
Cytuję użytkownika: Jacek
Panie Kamilu zajmij się pan tym co należy do pana obowiązków bo Wałbrzych tonie w śmieciach.
Ale Panie Jacku Placku Pan chyba sie bardzo pomylił . Orpel nie jest Radnym Wałbrzycha i do tego tematu nie ma nic do powiedzenia . Cos sie Panu pomieszaly POWIAT i Miasto Wałbrzych
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Pojemniki na bioodpady i konkurs na... nazwę kompostu

Tak głosowali wałbrzyszanie i mieszkańcy powiatu wałbrzyskiego

''Przedszkole'' w starostwie — starosta i radny wyzywają się jak...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij