Menu

Charytatywne Moto Show dla Nataszy

Jeśli chcecie poczuć się jak prawdziwy zawodnik rajdowy na super OS-ie stworzonym specjalnie dla Was i wspomóc szczytny cel, przybywajcie na Dzikowiec 2.09 o godzinie 12:00. Wśród atrakcji imprezy będą profesjonalni kierowcy rajdowi, szybka ale bezpieczna jazda i wiele innych.

Charytatywne Moto Show dla Nataszy

Podczas CHARYTATYWNEGO MOTO SHOW będzie prowadzona zbiórka dla boguszowianki Nataszy Liedtke, która cierpi na rzadką chorobę, zespół Coffin-Siris. Zebrane środki zostaną przeznaczone na turnusy rehabilitacyjne dla Nataszki.

Organizatorem imprezy jest Rally Team Boguszów przy wsparciu Grupy Biegowej Dzikowiec, Gminy Boguszów-Gorce, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej-Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach.

 

 

opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jonasz (27 sierpnia 2023 0:08)
Cytuję użytkownika: Polus
Jonasz coś ci się stało ktoś cię skrzywdził w życiu ????
Obejrzałeś? Jak obejrzysz to pogadamy. Mówię serio. 8 lat rządów po a ten pań nie może podać żadnego sukcesu po przez 8 lat. To w skrócie. Pan na pytanie milczy. Tragedia. To kto tu jest skrzywdzony? ,
Polus (26 sierpnia 2023 21:32)
Jonasz coś ci się stało ktoś cię skrzywdził w życiu ????
PanLach (26 sierpnia 2023 16:18)
Obszar natura 2000 idealnie pasuje na takie atrakcje.
PiSiory to stan umysłu (26 sierpnia 2023 13:50)
Ile pieniędzy idzie na propagandę PiSu m.in pikniki 800 +. Każdemu kto głosuje na PiS życzę żeby musiał zebrać, żeby mieć pieniądze na pomoc dla najbliższych.
Jonasz (26 sierpnia 2023 9:58)
Głosujmy na PO. Sukces osiągnięty. Jest czym się chwalić. . . https://fb.watch/mFqlZek7DF/ . Fajnie co pisowcy? ;-)

Dodaj komentarz

boguszów-gorce  |   festyn  |   charytatywnie  |   samochody  |   moto show  |   rajdowcy  |   osir boguszów  |   dzikowiec  |  

VII Moto Mikołajki (VIDEO)

Gdzie jest najwyżej położona strzelnica w Polsce?

Podopieczni schroniska na wystawie fotograficznej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij