Menu

Zostań małym strażakiem

Ochotnicza Straż Pożarna w Boguszowie-Gorcach zaprasza dzieci do swojej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Wprowadzenie do zagadnień pożarniczych może być zarazem świetną zabawą.

Zostań małym strażakiem

Wiele jednostek OSP prowadzi także Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Dzieciaki biorą udział w szkoleniach i rywalizują w zawodach pożarniczych, przysposabiając się do służby w Straży Pożarnej. W przyszłości mogą zasilić szeregi ochotników, lub zostać pełnoprawnymi stażakami zawodowymi, po przejściu odpowiedniej ścieżki edukacyjnej. Przygodę można zacząć już od wczesnych lat szkolnych. Do wstąpienia w swoje szeregi zapraszają strażacy ochotnicy z Boguszowa-Gorc.

- Wakacje nieubłaganie dobiegają końca. Nim jednak rozpocznie się szkolny obowiązek, mała chwila szaleństwa na zakończenie długiej laby. Podczas wczorajszego spotkania zainugorwany został sezon zbiórek Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Pogoda dopisała, więc dla ochłody polała się woda ze strażackiej hydronetki, były też drużynowe gry, a dla odważnych ścianka wspinaczkowa. Wszystkich, którzy chcą zacząć przygodę z pożarnictwem w naszej drużynie zapraszamy na zbiórki od Września. Szczegółowe informacje dotyczące spotkania zostaną podane wkrótce na naszym Facebooku, po ustaleniu planów lekcji w szkołach - informują boguszowscy strażacy.

 

 

opr.plr
foto: OSP Boguszów
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Boguszów-Gorce  |   straż pożarna  |   osp  |   mdp  |  

Wybuch butli z gazem — jedna osoba ranna, 4 ewakuowano

Lokalne Centrum Biznesu powstało w Jaworzynie Śląskiej

Szlak 50-lecia Boguszowa-Gorc

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij