Menu

Sudecka Żyleta za nami - 70 km w 12 godzin na pieszo

Prawie 500 osób wystartowało w XIII edycji Sudeckiej Żylety. Pierwszy uczestnik pokonał 70 kilometrową trasę w niecałe 12 godzin. 

Sudecka Żyleta za nami - 70 km w 12 godzin na pieszo

Jako pierwszy trasę ukończył Stanisław Kogut z czasem 11 godzin 50 minut. 

Sudecka Żyleta jest nazywana najostrzejszym, górskim maratonem pieszym. Jego początek zawsze ma miejsce w Głuszycy. Odbył się po raz XIII. 
 
Wiele osób regularnie bierze udział w Sudeckiej Żylecie.
 
 
- Jest dużo osób, które są u nas co pół roku. Pojawiają się również nowi śmiałkowie, którzy próbują się z naszymi górami. - mówi burmistrz Głuszycy, Roman Głód. 
 
Trasa przebiega przez Góry Sowie, Góry Wałbrzyskie,  Góry Suche, Góry Kamienne.

 

red
foto: fb Głuszyca Lubię To
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26

Komentarze

Piśmienny (29 sierpnia 2023 10:04)
Nie pozwalajcie półanalfabetom i półinteligentom tedagować tego portaliku. PIESZO, nie NA PIESZO
Sip (29 sierpnia 2023 7:43)
Cytuję użytkownika: Janosik
Brawo ! Staszek NAJLEPSZY ! Gratulacje.
Zrób mi galę w nagrodę
Janosik (29 sierpnia 2023 6:05)
Brawo ! Staszek NAJLEPSZY ! Gratulacje.

Dodaj komentarz

gluszyca  |   maraton  |   sudecka  |   zyleta  |   walbrzych  |  

Najbliższe wydarzenia w Zamku Książ

Mamy szybkiego komendanta

Dni Otwarte Budynku Bramnego w Zamku Książ

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij