Menu

Piknik Lotniczy: pokazy i przelot samolotem

Pokazy lotnicze, prezentacja samolotów, zawody spadochronowe i oczywiście będzie można polecieć samolotem. Świebodzice zapraszają na Piknik Lotniczy — to już w weekend. Na lotnisku zobaczymy też... amerykańskie radiowozy.


 

Piknik Lotniczy: pokazy i przelot samolotem

To już 11-ta edycja imprezy. Piknik Lotniczy w Świebodzicach rozpocznie się już w sobotę o godz. 11:00 na gminnym lotnisku. Uroczyste otwarcie zaplanowano na godz. 15:00, impreza potrwa dwa dni.

A na co mogą liczyć turyści ?

Gwoździem programu będzie przelot samolotów PZL-104 Wilga 35. Zaplanowano pokazy lotnicze, zawody spadochronowe, ale nie zabraknie też lotów pasażerskich. Będą konkursy z nagrodami, a także gry i zabawy dla dzieci.

Dojazd na Piknik Lotniczy

Na piknik można będzie dojechać bezpłatnym autobusem (poniżej rozkład jady). Parking na Pikniku Lotniczym będzie płatny 15 zł. Wśród osób, które zakupią bilet parkingowy, będą losowane nagrody — loty szybowcem.
opr. adm
foto: archiwum (użyczone)
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Walus (30 sierpnia 2023 15:37)
Oby nie skończy się taj jak ten wyborczy ministerialna policyjny

Dodaj komentarz

Świebodzice: niewybuch w sali gimnastycznej

Śmierć w stawie w Świebodzicach

Skatował kota - zwierze ma połamane żebra i obrażenia wewnętrzne

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij