Menu

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

- Nie mam żalu do Donalda Tuska za skierowanie mnie na odcinek opolski, jestem człowiekiem do trudnych zadań. Lista Koalicji Obywatelskiej w okręgu wałbrzyskim jest i tak mocna - mówi poseł PO z Wałbrzycha Tomasz Siemoniak, teraz "jedynka" PO na Opolszczyźnie.

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Waluś (13 września 2023 15:51)
Może czas do normalnej pracy ?
Tar (6 września 2023 22:48)
Dramat. Tyle w temacie
Fajura (6 września 2023 19:16)
Stary go lał po tym pustostanie!jak takie coś może bytować na mojej ziemi!szparagi nie obrane u szkopuw wìęc jak im damy władze to już POLSKI nie bedzie
Testo (31 sierpnia 2023 11:00)
homosie też są na tej liście?
POpaprańcy (30 sierpnia 2023 11:40)
Baby Face od tablic Mendelejewa dla Wojska Polskiego. Prawdziwe nieszczęście dla tego umordowanego kraju
Tylko Konfederacja (30 sierpnia 2023 8:21)
Sie moniaków w Wałbrzychu nie miało to trzeba w o _polu żebrać o glosy
Grunt to chemia! (30 sierpnia 2023 7:54)
Rozpropaguje tam tajną broń dla armii - TABLICE MENDELEJEWA?
Jerzy Jacek Pilchowski (29 sierpnia 2023 18:58)
Tusk odstawił "Gamoniaka" na boczny tor gdyż wiedział, że w Wałbrzychu był by on obciążeniem. No a w Opolu może mu się uda gdyż ludzie go tam nie znają i mieszka tam dużo Niemców.

Dodaj komentarz

gość dnia  |   tomasz siemoniak  |   wybory  |   sejm  |   senat  |  

Bezpartyjni Samorządowcy o wojnie polsko polskiej

Wybory parlamentarne - miasto uruchomiło infolinię

Czarzasty rozlicza Ziobrę i apeluje o jedność

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij