Menu

Nowi członkowie LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej

Sovanova, Baza Kolce i Anaberg to trzy nowe obiekty turystyczne, które dołączyły do Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Tym samym stowarzyszenie liczy już 45 członków.   
Nowi członkowie LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej
 - Wszystkich chętnych, którzy chcą dołączyć do LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej i współtworzyć nasze stowarzyszenie zapraszamy do kontaktu tu lub pisząc maila na adres lot@lotaw.pl – zaprasza prezes LOT AW, Anna Żabska.
 
Sovanova - komfortowe domki letniskowe w Górach Sowich
Dwa przestronne domki Góry Sowie z tarasem zostały zaprojektowane w sposób, który trafi w gusta nawet najbardziej wymagających. Znajdują się pośród malowniczego krajobrazu wsi Kolce, a każdy z nich jest w stanie pomieścić do 6 osób. Ich bogate wyposażenie, szeroko pojęte udogodnienia oraz atrakcyjna lokalizacja sprawią, że pobyt będzie czymś więcej niż zwykłym noclegiem. Do dyspozycji Gości dostępny jest m.in. darmowy parking przed posesją, malowniczy ogród, który pozwoli na chwile relaksu oraz miejsce na spędzenie wspólnych chwil przy ognisku. To jednak nie wszystko. Odwiedzające nas osoby będą mogły dodatkowo zapoznać się z lokalnymi ciekawostkami przyrodniczymi oraz obiektami godnym uwagi. Wszystko za sprawą folderów informacyjnych, zawierających liczne opisy oraz fotografie miejsc, obok których nie da się przejść obojętnie. Wspomniane dokumenty są również dostępne dla zagranicznych turystów. 
 
 
 
Baza Kolce
 
 
Szum Bystrzycy mającej swe źródło dwie wioski wcześniej i oddziela Góry Sowie od Suchych dokładnie na naszej działce…zieleń, cisza i harce przy ognisku. Dwa w pełni wyposażone klimatyczne domki letniskowe i pole namiotowe. Baza Kolce jest doskonałym miejscem wypoczynku i zabawy zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i grup, które szukają miejsca na integrację. Od dwóch lat aktywnie spędzają tu czas dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia Edukacji Krytycznej.
 
 
Pensjonat i restauracja Anaberg na Górze św. Anny w Nowej Rudzie
Anaberg Pokoje i Restauracja to klimatyczne miejsce na mapie Kotliny Kłodzkiej umiejscowione na Górze św. Anny w Nowej Rudzie. Inwestor, Michał Osowski, zmienił byłe schronisko Wittigbaude w klimatyczne miejsce z strefą spa i ogrodem zimowym oraz restauracją. W kompleksowo wyremontowanym obiekcie znajduje się siedem wygodnych apartamentów. Pokoje zaaranżowane są w nowoczesnym, ale i klimatycznym charakterze. Apartamenty mają widok na górską panoramę,  co daje wytchnienie wszystkim przyjezdnym gościom. Znajdują się blisko natury, górskich i rowerowych szlaków oraz wieży widokowej. 
 


info i foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 
 

Komentarze

ovo (30 sierpnia 2023 21:44)
popatrz matko !,popatrz ojcze ! drogą idą dwaj folksdojcze !Jaka hańba ,jaki wstyd !Jeden Polak drugi Żyd !!

Dodaj komentarz

lot  |   aglomeracji  |   walbrzyskiej  |   nowe  |   obiekty  |   w24  |   informacje  |   wydarzenia  |   wtv  |  

Nowe Miasto: Burzą trybuny na stadionie

Częstowali Basią na wrocławskim lotnisku

Rozpoczął się remont Stadionu Górnika Wałbrzych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij