Menu

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

- W Wałbrzychu brakuje 150 nauczycieli "na już". To przede wszystkim nauczyciele przedmiotów zawodowych i ścisłych, a także poloniści - mówi wiceprezydentka Wałbrzycha dr Sylwia Bielawska na trzy dni przed rozpoczęciem roku szkolnego. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu przyznaje, że  jeśli dostanie się do parlamentu, zagłosuje za prawem kobiet do przerywania ciąży do 12. tygodnia.

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

asz (11 września 2023 9:02)
Zapomniała dodać, że omdlenia to wina smug kondensacyjnych pozostałych po locie Tu-154 i rosnących w okolicy grzybów o twarzy Lenina.
V- (10 września 2023 20:32)
Żydówa p*****lona !!
EA (10 września 2023 0:29)
Kolejna doktór. Załamać się można. W wy widzę tylko jedną opcję promujecie. Doktora Śmiszka nie zapraszacie do rozmów ?
Ktoś (8 września 2023 20:01)
Co Ty za bzdury kobieto pleciesz. Chcesz to ci wygarnę patologię oświaty w Wałbrzychu. Edukacja zarządzana przez Ciebie to pochwała demoralizacji młodzieży. Pleciesz bzdury kobieto
Nos (6 września 2023 18:57)
Zazdrości jej bo ma w warach dużo syfu
Jerzy Jacek Pilchowski (2 września 2023 19:15)
Cytuję użytkownika: Miś
Moja wypłata nauczyciela niższa o 10% w stosunku do poprzedniego roku szkolnego. Dziękuję.
Trudno. Wałbrzyski UM ma ważniejsze sprawy na głowie. W "najlepszym wypadku", Car ogłosi, że do kształcenia wałbrzyskich dzieci dokładać powinni mieszkańcy Rzeszowa.
Miś (2 września 2023 12:01)
Moja wypłata nauczyciela niższa o 10% w stosunku do poprzedniego roku szkolnego. Dziękuję.
PISowska misogamizm (1 września 2023 16:25)
Cytuję użytkownika: Peowska tępota
Rzeczywiście kompletnie nikomu nie znana szara mysz, która " błysnęła" intelektem na.marszu lemparcic zaczyna wyłazić z każdej lodówki.
to widać słychać i czuć
SkandaLISTA (1 września 2023 11:50)
To takie miłe złego początku. Komu się chcę za takie pieniądze użerać z Julkami i Brajankami wychowanymi przez tiktoki i inne media społecznościowe. Dzisiaj młodzież ma bardzo duże żądania i w dodatku traktuje nauczycieli jak śmieci. Sory ale nie widzę perspektywy poprawy tego w najbliższym czasie, no chyba że zatrudnimy albo Ukraińców albo desperatów bez wiedzy.
Dlaczego pani kłamie? (31 sierpnia 2023 21:31)
Gdzie są wymienione te oferty dla nauczycieli? Na stronie kuratorium nie ma. Tylko kilka. Na stronie UP nie ma. Skąd to 150? Gdy się dzwoni do wydziału edukacji, to panie mówią, że dyrektorzy nie zgłaszają większych potrzeb. Proszę podać źródło, gdzie te oferty dla 150 nauczycieli można znaleźć.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

gość dnia  |   sylwia bielawska  |   wybory  |   sejm  |   senat  |   oświata  |   edukacja  |  

Bezpartyjni Samorządowcy o wojnie polsko polskiej

Wybory parlamentarne - miasto uruchomiło infolinię

Czarzasty rozlicza Ziobrę i apeluje o jedność

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij