Menu

Jak budowano Tunel pod Małym Wołowcem? (VIDEO)

Jakim cudem 150 lat temu zbudowano najdłuższy (na terenach dzisiejszej Polski) tunel kolejowy? Jakimi metodami i na jakie przeszkody napotkano? Czy dziś dalibyśmy radę zbudować go lepiej, szybciej i taniej? O tym w filmie, który ukazał się na kanale Gdyby na youtube. 

Jak budowano Tunel pod Małym Wołowcem? (VIDEO)

 

 

red
video: youtube Gdyby
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ja (23 września 2023 15:34)
Cytuję użytkownika: Maniek.
A jakim cudem przez 8 lat rządów PO wycudowała aż 12 km autostrady?
A skąd to wiesz, a powiedz ile kilometrów ekspresiwek.
Maniek. (10 września 2023 13:31)
A jakim cudem przez 8 lat rządów PO wycudowała aż 12 km autostrady?

Dodaj komentarz

wolowiec  |   tunel  |   youtube  |   film  |   informacje  |   ciekawostki  |   historia  |   urbex  |   wtv  |   w24  |   news  |  

Turyści utknęli w Karkonoszach. Pomógł GOPR

Wyrwał kable ze ścian. Grozi mu 10 lat więzienia

Górniczy Mikołaj w Starej Kopalni

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij