Menu

Dyduch jedynką listy Nowej Lewicy - zobacz listę Lewicy

Nie będzie niespodzianki na liście Lewicy w okręgu wałbrzyskim (nr 2) – jej liderem będzie Marek Dyduch - wieloletni poseł SLD, od 2021 r. współprzewodniczący Nowej Lewicy. Po wielu wewnętrznych przetasowaniach, Lewica ułożyła listę.
 

Dyduch jedynką listy Nowej Lewicy - zobacz listę Lewicy

1. Marek Dyduch
2. Edyta Płaneta-Siewierska
3. Maciej Szlinder
4. Adam Łącki
5. Daria Michalska
6. Dorota Strug
7. SKornelia Lech
8. Anna Stabrowska
9. Łukasz Cisoń
10. Robert Czajkowski
11. Małgorzata Musiałek
12. Artur Gazda
13. Krzysztof Gołosz
14. Paweł Krupa
15. Piotr Sobieralski
16. Szymon Chojnowski

W głosowaniu do Senatu Nowa Lewica popiera kandydatkę Paktu Senackiego Agnieszkę Kołacz-Leszczyńską.

Wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę, 15 października. Dziś (poniedziałek 4 września) Lewica zaprezentuje swoich kandydatów w Wałbrzychu, Świdnicy i Dzierżoniowie. Jutro (wtorek, 5 września) w Kłodzku i Ząbkowicach Śląskich.

AKTUALIZACJA - Lewica przedstawia kandydatów - zobacz film: (jan)
 

Komentarze

aqq (8 września 2023 14:20)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Programem jest w dalszym ciągu walka z chrześcijaństwem oraz lansowanie zboczeń seksualnych. W Wałbrzychu jest ich ciągle kilka procent co jest dowodem na to, że patologia w naszym mieście jest ciągle duża.
w TD największa ekipa siedzi.
Jerzy Jacek Pilchowski (6 września 2023 11:29)
Cytuję użytkownika: Wanda z Bialego
Polska racja to Konfederacja, pozdrawiam.
Czy prowadzicie już "rozmowy koalicyjne" z Dyduchem?
Wanda z Bialego (4 września 2023 15:28)
Polska racja to Konfederacja, pozdrawiam.
Mariusz L. (4 września 2023 15:15)
W zbliżających się wyborach oddam swój głos na Konfederacje. Pozdrawiam.
baba z wozu (4 września 2023 14:32)
Cytuję użytkownika: Danka
Cytuję użytkownika: Stwierdzam
Najgorzej się żyło gdy zadziała lewca partia kolesiów z pijakiem na czele
Nie lepiej żyło się za PO_PSL.Ostatnie wiadomości ujawniają kogo polecenia wykonywał her Tusk ,odnośnie wieku emerytalnego.Jest udostepnione nagrano.Ten podnozek wykonał polecenie Merkel.Za kasę sprzedal Polakow.!Jemu nie zależy na rodakachon rodaków ma w Berlinie.Z jakiej paki jeszcze miesza w Polsce?Jeszcze mu malo?Hipokryta i obludnik!!!
Noooo, jak wiadomości TVP ujawniły, to mucha nie siada - pewne jak w banku:)) Wiek emerytalny to temat "chodliwy" a prawda na ten temat jest niepopularna (nie tylko u nas ale tak jest na całym świecie). Ten system powinien się bilansować, czyli to co odkładają (wpłacają do systemu) pracujący powinno wystarczać na wypłaty emerytur. Niestety, stopniowo na niekorzyść z roku na rok zmienia się struktura - coraz mniej pracujących (m.in. wskutek obniżenia wieku emerytalnego) i coraz dłużej żyjemy, więc coraz większej liczbie emerytów i coraz dłużej trzeba wypłacać emerytury. Teraz jeszcze państwa dają radę, ale za 10, 15, 20 lat to się posypie... Nie mam dostępu do porannej rozmowy pani Beaty Michniewicz z 2016-2017 roku z prof. Glińskim (ale doskonale ją pamiętam), gdzie mówił, że oczywistym jest iż trzeba będzie wrócić do rozmów na temat podwyższenia wieku emerytalnego w Polsce, bo system na dłuższą metę tego nie wytrzyma
Akta na stół (4 września 2023 14:02)
Panie pośle, pańscy koledzy z milicji na pewno w swoich zbiorach mają dokumenty na Solidaruchów, bo każdy dobrze wie, że kryształami nie byli. Proponuję się zastanowić nad ewentualnym udostępnieniem tych dokumentów i pokazać całą prawdę opini publicznej. O prawdziwych działaczach Solidarności się nie pamięta, najgłośniej krzyczą ci mierni.
PZPR wiecznie żywa (4 września 2023 13:53)
Myślałem, że facet od dawna nie żyje. Publikowali go ostatnio z 10 lat temu, a teraz wypłynął z dupy. Dla Wałbrzycha co zrobił? A dla ludzi co? Generalnie zrobił cokolwiek???
Wanda z Bialego (4 września 2023 13:12)
Cytuję użytkownika: Mariusz L.
Dzień dobry. W zbliżających się wyborach oddam swój głos na Konfederacje. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Polska racja to Konfederacja.
Jerzy Jacek Pilchowski (4 września 2023 13:06)
Programem jest w dalszym ciągu walka z chrześcijaństwem oraz lansowanie zboczeń seksualnych. W Wałbrzychu jest ich ciągle kilka procent co jest dowodem na to, że patologia w naszym mieście jest ciągle duża.
Mariusz L. (4 września 2023 12:46)
Cytuję użytkownika: Wanda z Bialego
Cytuję użytkownika: Mariusz L.
Dzień dobry. W zbliżających się wyborach oddam swój głos na Konfederacje. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Polska racja to Konfederacja, pozdrawiam.
Pozdrawiam pani Wando, Tylko Konfederacja.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

wybpory parlamentarne  |   Wałbrzych  |   Lewica  |   Nowa Lewica  |   Marek Dyduch  |  

Chcecie kupić GDK ? Jest na sprzedaż

Gość Dnia - Maciej Szlinder

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij