Menu

Szczawno Zdrój: Nowy rok w nowej szkole

Ponad pół tysiąca dzieci rozpoczęło nowy rok szkolny w nowo wybudowanym Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Szczawnie Zdroju. To jedna z najnowocześniejszych placówek w regionie. 
 

Szczawno Zdrój: Nowy rok w nowej szkole

Budynek wybudowano przy kompleksie sportowym przy ul. Słonecznej 1A. To jedna z największych inwestycji w Szczawnie w ostatnich latach. Uroczyste otwarcie szkoły miało miejsce 1 września, a dziś, uczniowie rozpoczęli w nowej placówce rok szkolny.

opr. kat
foto: uzyczone
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23

Komentarze

Niko (4 września 2023 21:21)
A ten pan w blaszanym garniturku , skrojonym z blaszki ocynk to chyba blaszany bębenek albo bombo …..
Xxxxx (4 września 2023 18:58)
,,a ta kasjerka z telewizji kablowej,,co dalej pcha się do senatu ,,to po co ona tam była ,,i to nasze pieniądze,,,,
PISofka Wyborowa (4 września 2023 16:37)
a gwozdz programu byl?
Heniek (4 września 2023 15:32)
" Gwiazdy " Wałbrzycha jak zwykle na pierwszym planie.Zamiast pracowowac ,ustawiają się do zdjęć.Wszędzie pierwsze.Śmieszne .Oby dla was był to koniec " kariery " w sejmie i senacie.
Mieszkaniec (4 września 2023 15:15)
Podpisuje się pod postem powyżej. Dzis na rozpoczeciu roku pani ze starostwa najpierw dowaliła naszemu Burmistrzowi, ze czyta z kartki a potem dukala cis zupełnie niezrozumiałego i nieprzygotowanego. Wstyd tak do dzieci…
gosc (4 września 2023 14:46)
No kto jak kto ale Kandydaci z list wyborczych na 1 miejscach . Czyzby chcieli powtórzyc sobie Nauczanie w Podstawówce, oj przpadkiem co niektorym potrzebna jest taka powtórka .

Dodaj komentarz

Dwie osoby w szpitalu - wypadek na ul. Kolejowej w Szczawnie

Usunęli wyborcze banery z ''witacza'' w Szczawnie Zdroju

Szczawno Zdrój: bilbordy wyborcze na ''witaczu''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij