Menu

Jedna osoba nie żyje - wypadek pod Nowa Rudą

Wypadek w Ścinawce Średniej nieopodal Nowej Rudy. Nie żyje kierowca ciężarówki. 


 

Jedna osoba nie żyje - wypadek pod Nowa Rudą
Do wypadku doszło dziś przed południem (poniedziałek 4 września). W Ściance Średniej, na ul. Kościuszki, kierowca ciężarówki na łuku zjechał z drogi i wpadł do rowu. Ciężarówka przewróciła się. Mężczyźnie nie udało się uratować życia. Droga nadal jest zablokowana.
opr. adm
foto: Ochotnicza Straż Pożarna Ścinawka Dolna
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Janusz (5 września 2023 20:34)
Tragedia ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
inż. A. Partacz (4 września 2023 22:48)
Źle wyważony samochód i na łuku wektor środka ciężkości był poza obrysem ciężarówki. Winni są osobnicy prowadzący załadunek.
xyz (4 września 2023 21:24)
redaktor chyba niedawno szkołę skończył, albo dopiero rozpoczyna edukacje....
Janosik (4 września 2023 21:17)
Wypadek pod Nową Rudą nie Nowa Rudą. Nie ma nikogo w Wałbrzychu po średniej szkole ?
Kasjer (4 września 2023 20:22)
Cytuję użytkownika: Jolanta
Co tu komentować Straszna tragedia Zginął człowiek , pozostawiając najbliższych w ogromnym bólu i żałobie Niech mu ziemia lekką będzie Wyrazy współczucia
Co tu komentować. Ale musiałaś swoje demagogię wprowadzić. Pewnie katolik.
Jolanta (4 września 2023 19:32)
Co tu komentować Straszna tragedia Zginął człowiek , pozostawiając najbliższych w ogromnym bólu i żałobie Niech mu ziemia lekką będzie Wyrazy współczucia

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Nowa Ruda  |   Ścinawka  |   wypadek  |  

Podgórze: 71-latek ugodził nożem sąsiada

Groził, że ją zabije. Powybijał szyby w jej mieszkaniu

Szuka ich policja.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij