Menu

Tu będzie Dom Pomocy Społecznej

Blisko 9 milionów złotych kosztować będzie remont kamienicy przy ul. II Armii 4 na wałbrzyskim Sobięcinie. W budynku po byłym przedszkolu powstanie Dom Pomocy Społecznej.

Tu będzie Dom Pomocy Społecznej

- Budynek po gruntownej modernizacji pomieści 40 mieszkańców i będzie w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych (winda) oraz dostosowany do przewożenia pensjonariuszy na łóżkach. - mówi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

W otoczeniu przyszłego DPS-u powstanie teren rekreacyjny - będzie tu altana ogrodowa, ławeczki i ścieżki. Koszt remontu, jak informuje prezydent miasta, to 8,7 miliona złotych.opr. adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nikola (5 września 2023 18:22)
Cytuję użytkownika: Xoxo
Cytuję użytkownika: Kika
Ile bēdzie kosztował pobyt?
8000 PLN za miesiąc pobytu.
Ale to co ku**a to będzie Dom dla Dziadków z Dubaju a postawili go na Sobięcinie?
Goldmann,, (5 września 2023 17:41)
,QRWA,,,,,,, ręce opadają ,,,,,ale przewalka, jak w kabarecie,,,,, ktoś przytuli trochę kasy,,,,i cacy,,,,,
*** ** (5 września 2023 15:26)
ZA 9 MLN.TO MOŻNA WYBUDOWAĆ DWA A MOŻE I TRZY TAKIE DOMKI. DAJE TO DO MYŚLENIA,ALE WYZNAWCY CARA WIERZĄ W JEGO NIESKAZITELNĄ "UCZCIWOŚĆ"
Anus Waldenburger (5 września 2023 10:38)
Cytuję użytkownika: Kika
Ile bēdzie kosztował pobyt?
Pobyt - 2 razy w odbyt.
Rick (5 września 2023 7:02)
Cytuję użytkownika: Jagoda
Super brawo dla Prezydenta
Do ratusza na kolana i gala bez rączek
Xoxo (4 września 2023 20:56)
Cytuję użytkownika: Kika
Ile bēdzie kosztował pobyt?
8000 PLN za miesiąc pobytu.
Jacek (4 września 2023 18:26)
Taką właśnie przyszłość dla Wałbrzycha zgotowało 30 lat rządów POpaprańców do spółki z komunistami. Domy starców i zakłady pogrzebowe . Miasto się wyludnia a średnia wieku mieszkańców drastyczne rośnie.
WOJ (4 września 2023 18:16)
Wałbrzyska specjalność-doprowadzić do ruiny,póżniej remont za miliony
Janek (4 września 2023 17:49)
Prezydent doprowadził do likwidacji przedszkola, a teraz bardzo się chwali remontem.... skończcie lepiej ten koszmarny remont drogi na Sobięcinie i pomyślcie gdzie odwiedzający będą parkować auta.... no gdzie?????
Tyl (4 września 2023 17:03)
Cytuję użytkownika: Jagoda
Super brawo dla Prezydenta
Jutro pewnie dostaniesz pochwałę od samego prezydenta
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

remont kamienic  |   Wałbrzych  |   dps  |  

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Dlaczego w najbliższy piątek wałbrzyski Aqua Zdrój będzie w Polsacie?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij