Menu

Gość Dnia - prof. Robert Wiszniowski

- Obserwujemy duże zainteresowanie studentów kierunkami okołomedycznymi, m.in. pielęgniarstwem i kosmetologią - mówi rektor Uczelni Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Prof. Robert Wiszniowski, ekspert marketingu politycznego, komentując kampanię wyborczą do parlamentu, nazywa ją "piękną i smutną".
Gość Dnia - prof. Robert Wiszniowski

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

f (11 września 2023 10:02)
Cytuję użytkownika: buehehehehe
A od kiedy pielęgniarstwo jest kierunkiem "okołomedycznym" ?
i ta cała kosmetologia- po której zabiegach- kobietom zapadają się mięśnie np nosa ( program uwaga).
V- (10 września 2023 20:29)
Ten ,, misiu ,, ma mordę obłąkańca .
Pan kleks (8 września 2023 16:54)
Ale 100procent odpłatnie
buehehehehe (7 września 2023 8:48)
A od kiedy pielęgniarstwo jest kierunkiem "okołomedycznym" ?
Docent (6 września 2023 21:38)
,,prawie ,, Uniwersytet Jagielloński,,,,ale prawie ,,Wytwórnia bezrobotnych,,,,ale z tytulikiem mgr

Dodaj komentarz

gość dnia  |   robert wiszniowski  |   nauka  |   studia  |   studenci  |   ans  |   wybory  |  

Najzdolniejsi uczniowie i studenci otrzymali stypendia

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Gość Dnia - Michał Broda

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij