Menu

Wystawa prac Joanny Teper w Galerii Sztuki BWA

W Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA możemy oglądać wystawę prac Joanny Teper. "Przestrzeń Pamięci" to połączenie ceramiki, rzeźbiarstwa i malarstwa.

Wystawa prac Joanny Teper w Galerii Sztuki BWA
- Prezentuję prace, które realizuję od 14 lat. Pierwsza praca powstała w 2009 roku. To jest rezultat moich badań - zależności między przestrzenią, a powierzchnią w formach ceramicznych, które traktuję jako naturalne podobrazia. Opowiadam na nich pewne historie. Używam typowych technik do dekoracji ceramiki. Robię również nadruki w technice sitodrukowej. - mówi Joanna Teper.
 
 
Ile zajmuje wykonanie jednej pracy?
 
Proces jest długotrwały. Praca nad jednym obiektem zamyka się w okresie jednego miesiąca. To jest moment, kiedy nie ma żadnych problemów, ale jesteśmy uzależnieni również od technologii - pieców i różnych procesów technologicznych. Czasami może potrwać to dłużej. - mówi Joanna Teper.
 
 
Nad czym obecnie pracuje artystka?
 
- Eksploruję możliwości techniki sitodrukowej. Ostatnie prace mają coraz odwazniej używane akcenty tej techniki. Planuję tę przestrzeń rozwinąć. Czyli więcej grafiki. - mówi Joanna Teper.
 
Wystawę będzie można oglądać w galerii przy ul. Słowackiego do 16 listopada. 
 


red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

prace  |   bwa  |   technika  |   joanna  |   teper  |   slowackiego  |   news  |   wiadomosci  |   informacje  |   sztuka  |   rozrywka  |  

BWA zaprasza na wystawę malarza i architekta Roberta Jaworskiego

Pięć lat fotografowania bloku

Jeden blok w 44 odsłonach (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij