Menu

Podglądamy budowę wieży widokowej w Parku Sobieskiego (FOTO/VIDEO)

Budowa ruszyła z kopyta — po przygotowaniu fundamentów rozpoczęło się stawianie wieży widokowej w Parku Sobieskiego. Ma być gotowa jeszcze w tym roku. Zajrzeliśmy na plac budowy.
 

Podglądamy budowę wieży widokowej w Parku Sobieskiego (FOTO/VIDEO)

Czytaj więcej:
Fundamenty gotowe - trwa właściwa budowa wieży widokowejadm
foto: adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pojebjoker (7 września 2023 15:53)
Cytuję użytkownika: Joker
BRAWO
Kretyn. Za 27 mln budują 64 mieszkania komunalne pod zusem.Za 10 mln byłoby ich 23. Tymczasem za to będzie jakieś gówno szpecące krajobraz.4 w okolicy. Na marginesie: za fontannę na Podzamczu byłoby ich 32. Klaszcz dalej.
Joker (7 września 2023 8:55)
BRAWO

Dodaj komentarz

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Dlaczego w najbliższy piątek wałbrzyski Aqua Zdrój będzie w Polsacie?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij