Menu

Zablokowana droga - zderzenia trzech samochodów pod Kamienną Górą.

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do jakiego doszło w Pisarzowicach pod Kamienną Górą. Zderzyły się tam trzy samochody. Droga z Kamiennej Góry do Jeleniej Góry jest zablokowana.

 

Zablokowana droga - zderzenia trzech samochodów pod Kamienną Górą.

Do wypadku doszło w czwartek rano. Na miejscu działają zastępy PSP Kamienna Góra oraz OSP Pisarzowice oraz ZRM i Komenda  Powiatowa Policji w Kamiennej Górze.

Droga na czas prowadzenia działań zamknięta dla ruchu pojazdów. - informuje straż pożarna.adm
foto: PSP Kamienna Góra
redkacja@walbrzych24.com

Komentarze

MarkMerc (7 września 2023 21:20)
Znowu Kamienna Góra i okolice?! Tam ktoś umie jeździć?

Dodaj komentarz

wypadek  |   Pisarzowice  |   Kamienna Góra  |   112  |   policja  |  

Podgórze: 71-latek ugodził nożem sąsiada

Groził, że ją zabije. Powybijał szyby w jej mieszkaniu

Szuka ich policja.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij