Menu

Utrudnienia i opóźnienia pociągów na trasie Jelenia Góra - Wałbrzych

Awaria na trasie kolejowej Jelenia Góra - Wałbrzych. W okolicach Boguszowa Gorc pociąg wjechał w uszkodzoną sieć trakcyjną.  

Utrudnienia i opóźnienia pociągów na trasie Jelenia Góra - Wałbrzych
Do awarii doszło, gdy pociąg Kolei Dolnośląskich relacji Jelenia Góra - Wrocław wjechał w zerwaną sieć trakcyjną. Do zdarzenia doszło między Sędzisławem a Boguszowem-Gorcami.

Zerwana sieć znajduje się na składzie, przez co pasażerowie nie mogą opuścić pociągu.
Jak informuje Andrzej Padniewski z Kolei Dolnośląskich, kable znajdują się pod napięciem, wszyscy czekają na przyjazd pojazdu sieciowego i usunięcie awarii.  

Na trasie Jelenia Góra - Wałbrzych - Wrocław występują opóźnienia pociągów. 
 
 
opr. adm
foto: KD
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Lindemann (9 września 2023 1:16)
Cytuję użytkownika: asz
Wina Szrula!
Jesteś jebnięty czy tylko udajesz? Póki nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś cymbał Po pierwsze nie wydarzyło się to w Wałbrzychu Po drugie, jak wiadomo Koleje Dolnośląskie to spółka akcyjna samorządu województwa dolnośląskiego, więc należy do wojewody Obremskiego powiązanego z PiSem. Owszem, nie jest to ich wina ale tak samo nie jest Szełemeja więc łaskawie w tym wypadku odp*****l się od niego
Magdalena (8 września 2023 15:49)
Miał przyjechać pociąg 9:36 a przyjechał z opoznieniem o 195 minut
asz (8 września 2023 14:12)
Wina Szrula!
Edek (8 września 2023 13:56)
Było to między Boguszów Gorce Zachód a Boguszów Gorce.... Więc jaki Sędzisław dziennikarzu
Misiek (8 września 2023 13:25)
Sedzislaw {} Boguszów Gorce Zachod... Pomiedzy nimi jeszcze jest Witków..........
Sławek (8 września 2023 12:41)
"Do zdarzenia doszło między Sędzisławem a Boguszowem-Gorcami."???? Nie łatwiej było napisać ... na trasie między stacją Sędzislaw a stacją Boguszów-Gorce?

Dodaj komentarz

Wrocław-Rawicz-Góra – ruszyło nowe połączenie Kolei Dolnośląskich

Milion kilometrów w miesiąc – Koleje Dolnośląskie biją kolejny rekord

Długi sierpniowy weekend? Koleje Dolnośląskie z dodatkowym...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij