Menu

Dwie osoby ranne, wypadek koło Bolkowa na S3

Dwie osoby ranne i rozbite samochody - to bilans wypadku, do jakiego doszło na drodze S3 w okolicy Bolkowa. Policja apeluje o bezpieczną jazdę.

 

Dwie osoby ranne, wypadek koło Bolkowa na S3
Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 17:00.
 
 
- W zdarzeniu uczestniczyło 4 osoby, z których dwie zostały ranne i po zaopatrzeniu przez będący na miejscu ZRM Jawor zostały przetransportowane do szpitala. - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze.
 
Przez kilka godzin ruch odbywał się jednym pasem. Przyczyny wypadku bada jaworska policja.
adm
foto: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Arkadiusz (11 września 2023 13:18)
Osobę, która ucierpiała w wypadku lub jej rodzinę proszę o pilny kontakt. Przekażę przydatne informacje - 697 723 210
Dominikked (10 września 2023 17:18)
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663152419
Docent (10 września 2023 16:29)
,, zapewne nikomu się nie spieszyło,,lelum po lelum,,,

Dodaj komentarz

wypadek  |   S3  |   Bolków  |   Straz Pożarna  |   policja  |   ranni  |   szpital  |  

Groził, że ją zabije. Powybijał szyby w jej mieszkaniu

Szuka ich policja.

Rekord tygodnia: 3,28 promila

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij