Menu

Coraz bliżej końca... (FOTO)

Wszyscy czekamy na zakończenie remontu ulicy 1 Maja na wałbrzyskim Sobięcinie. Zostało już niewiele...

Coraz bliżej końca... (FOTO)

foto: adm
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23

Komentarze

Radek (13 września 2023 14:42)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Sporo dróg jest jeszcze do remontu. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
TO JA (13 września 2023 9:42)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Niewiele to tam zostało ludzi. Reszta to patusy.
Patusy to ludzie co takie bzdury wypisują. Ja osobiście bardziej boję się chodzić wieczorem po Podzamczu, gdzie jest pełno walającej się po bramach młodzieży oraz różnych zakamarków, tunelików między blokowiskami niż po Sobiecinie. Najwięcej mają do powiedzenia Ci co tam nie przebywają i nie mają pojęcia jak ta dzielnica się zmieniła.
TOJA (13 września 2023 9:36)
Cytuję użytkownika: Ms
Elegancko,co raz lepiej to wygląda.
i super, że ktoś to umie docenić , zamiast marudzić i hejtować
Sobięciniak (13 września 2023 0:15)
Generalnie fakt że 3 lata robią 2-3km drogi to nic w porównaniu do tego że po raz kolejny projekt na papierze ma się nijak do rzeczywistości … Jakieś śmieszne wysepki które utrudniają skręt w Karkonoską „dużym” zarówno ciężarówką na koksownie jak i przegubowym autobusom … zwężanie jezdni tylko po to rzeby walnąć trawniczka krorego nie będzie komu pewnie kosić ani o niego dbać … Tak zachwalany parking kiss n’ go przy szkole z którego wyjazd dołem bliżej szkoły i skręt w stronę Boguszowa jest nie możliwy przez kolejna wyspę oddzielająca pasy jezdni jest tak samo bezsensowny jak zjazd na „Europejkę” z Kusocińskiego w stronę centrum… a jak widać na grafice na ulotce krorą prezydent osobiście roznosił po Sobiecinie kolejna taka wyspa jest planowana na odcinku od mostu kolejowego w stronę Boguszowa czyli zwężanie jezdni ciąg dalszy jak autobus stanie na przystanku to nie będzie jak go ominąć o pojazdach uprzywilejowanych nawet nie chce myśleć… pozdrawiam serdecznie projektanta przebudowy którego noga za pewne nigdy nie stanęła na Sobięcinie jak i osobę zatwierdzającą tenże projekt…
Ms (12 września 2023 15:42)
Elegancko,co raz lepiej to wygląda.
Podzamczanin (12 września 2023 11:42)
Niewiele to tam zostało ludzi. Reszta to patusy.
Jacek (12 września 2023 11:37)
Droga zje**na zgodnie z projektem tak jak ekranówka . Na otwarcie tego wymęczonego odcinka zjadą się wszystkie okoliczne POpaprańce , trzeba posadzić za kółkiem przegubowca Szełemeja i kazać mu wjechać z Maja w Karkonoską . Mam nadzieję ,że po wyborach zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami pojadą do pracy u bauera gnój pod szparagi rozrzucać.
SkandaLISTA (12 września 2023 11:11)
Nowa droga zmieniła nieco oblicze Sobięcina. Szkoda, że zaraz za galerią dalej po staremu i palestyna pełną gębą, nie można było takiego niewielkiego kawałka też wyremontować ?
Mieciuchna (12 września 2023 11:09)
Jeszcze jedno o budowie i przebudowie. Chcę się dowiedzieć a może wie ktoś? Dlaczego nie zostało zbudowane rondo na skrzyżowaniu ulic 1Maja i ll Armii. Gdzie właśnie w tym miejscu zostało wyburzonych kilka budynków
Goldmann (12 września 2023 10:49)
,,REWELACJA ,,2 km drogi remontować przez 3 lata,,,ale wtedy aneksem podnosi się cenę robót,bo się przeciągnęły,,susza,zima,ulewy,,a kasa płynie,,A co do rozwiązań,,to projektant chyba po wałbrzyskiej ,,uczelni,, więc co tu wymagać,,po prostu rewelacja,,
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

1 Maja  |   Sobięcin  |   remont dróg  |  

Pięknieje budynek przy ul. 1 Maja 82

Zakończenie remontu ul. 1 Maja (FOTO)

Złodziej złapany na gorącym uczynku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij