Menu

Dwa zatrzymane prawa jazdy za prędkość

Dwie osoby przekroczyły dozwoloną prędkość i straciły prawa jazdy, mundurowi zatrzymali też pijanego kierowcę. W ręce policji wpadł też 47-latek, który mimo braku prawa jazdy postanowił pojechać samochodem.

Dwa zatrzymane prawa jazdy za prędkość

Na początek Borówo i wałbrzyszanka, która przekroczyła dopuszczalną prędkość o 56 km/h na obszarze zabudowanym w rejonie przejścia dla pieszych. Kobieta otrzymała mandat karny w kwocie 1500 złotych i 13 punktów karnych. Policjanci odebrali jej także prawo jazdy.

Prawo jady stracił też 45-letni obcokrajowiec zatrzymany przez policyjną grupę "Speed". Mężczyzna jechał Aleją Podwale na Podzamczu z prędkością 114 km/h, czyli miał na liczniku o 64 km/h więcej niż dopuszczalna na tym odcinku prędkość.

- 45-letni obcokrajowiec również pożegnał się na najbliższy czas z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów. Otrzymał mandat karny w kwocie 2 tysięcy złotych — który opłacił na miejscu karta płatniczą — i 14 punktów karnych. - informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Mundurowi zatrzymali też pijanego 58-letniego mieszkańca Wrocławia. Mężczyzna jechał ul. Wrocławską w Wałbrzychu – miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

W ręce mundurowych wpadł też 47-latek, który kierował samochodem osobowym pomimo cofniętych uprawnień.

adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Cześć (13 września 2023 8:20)
BMW walbrzyskie drogówki zmieniło tablice rejestracyjne, z DLW... na DB... 83H.
123 (12 września 2023 12:37)
Cytuję użytkownika: Mapik
Dlaczego debil ? Może niechcący ? Nieładnie panie Patryku,każdemu Może się zdarzyć lapsus.
Trochę dużo tu tych lapsusów.
Mapik (12 września 2023 11:52)
Dlaczego debil ? Może niechcący ? Nieładnie panie Patryku,każdemu Może się zdarzyć lapsus.
Henryk (12 września 2023 11:50)
467-latek. Polska służba zdrowia czyni cuda.
Patryk (12 września 2023 11:46)
467 latek co za debil te artykuły pisze

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   prędkość  |  

Mamy szybkiego komendanta

Warsztaty ''Bezpieczny Senior''

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij