Menu

Pożar dostawczaka na Alei de Gaulle'a - są utrudnienia

Utrudnienia na Alei de Gaulle'a. Na drodze zapłonął... samochód dostawczy. Na miejscu jest policja i straż pożarna.

 

Pożar dostawczaka na Alei de Gaulle'a - są utrudnienia
Samochód zapalił się na de Gaulle'a nieopodal salonu Skody. Początkowo kierowca gasił ogień gaśnicą samochodową, aż na miejsce przyjechała straż pożarna. Paliła się komora silnika, na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Co było przyczyną pożaru — na razie nie wiadomo. Na miejscu jest policja.adm
foto: czytelnik walbrzych24.com
 
 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wojciech (13 września 2023 7:20)
Cytuję użytkownika: czytelnik
czym robiliscie te zdjęcia ? Nokią 3310 ?
Ten portal przeważnie robi fotografie tosterem.
mobilny (12 września 2023 20:23)
Cytuję użytkownika: czytelnik
czym robiliscie te zdjęcia ? Nokią 3310 ?
3310 nie posiadała aparatu :-P
Stary Zdrojak (12 września 2023 17:45)
Cytuję użytkownika: czytelnik
czym robiliscie te zdjęcia ? Nokią 3310 ?
To taki odpowiednik nic nie dającej gaśnicy, której przymus wożenia.nakazał onegdaj Pawlak Waldemar
czytelnik (12 września 2023 16:43)
czym robiliscie te zdjęcia ? Nokią 3310 ?

Dodaj komentarz

112  |   straż pożarna  |   pożar  |  

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Złodzieje figurki Matki Bożej zatrzymani

Wyłudziła dotację z urzędu pracy - grozi jej 8 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij