Menu

Gość Dnia - Paweł Mazur

- W okręgu wałbrzyskim po trzy mandaty poselskie wezmą PiS i PO, a po jednym Lewica i Trzecia Droga - uważa Paweł Mazur, szef ludowców w Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim,  ostatni na liście Trzeciej Drogi Polski 2050 Szymona Hołowni i PSL.

Gość Dnia - Paweł Mazur

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Goldmann (21 września 2023 20:06)
,,to buraczano- ziemniaczane towarzystwo,to największe horagiewki,,,kto da im więcej ,,tego popierają,,, może w końcu nie wejdą,,,
Tylko Konfederacja (13 września 2023 0:25)
Panie Mazur pana wróżenie w g.ówno się zamieni
Instrybitor (12 września 2023 22:53)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
On chyba myśli, że "trzecia noga" i Lewica wejdą do sejmu.
Ja p*****le, jal można być tak tempym, ale przecież to UBEK w końcu i kapuś komunistyczny.
Jerzy Jacek Pilchowski (12 września 2023 20:13)
On chyba myśli, że "trzecia noga" i Lewica wejdą do sejmu.
Heniek (12 września 2023 18:58)
Najnowszy sondaż Cięcia droga 6% poparcia ,ale jaja!Poza_progiem wyborczym.Baj,baj,panie Hołownia i Tygrysku.
Xyz (12 września 2023 17:48)
Czy pierwszy ,czy ostatni ,co to za różnica .Trzecia droga donikąd. Popłyną jak Nowoczesna.Petru i Holawnia mogą sobie podac rękę.PSL łącząc się z nimi ,zrobiła błąd.Rolnicy ich niepopieraja.Chcą iść z ludźmi mającymi honor i ambicje,a nie z przypadkowymi hipokrytami i ludźmi zmieniającymi poglądy Prawie ksiądz .Na potrzeby dostania się do koryta ,zachowuje się jak najgorszy ateista.

Dodaj komentarz

gość dnia  |   paweł mazur  |   psl  |   trzecia droga  |   polska 2050  |   wybory  |   sejm  |   senat  |  

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Gość Dnia - Michał Broda

Gość Dnia - Patryk Wild

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij