Menu

Błękitne Kręgi Wsparcia

"Błękitne Kręgi Wsparcia" pod takim tytułem Fundacja Kalejdoskop Autyzmu organizuje nabór Wolontariuszy do projektu realizowanego na terenie trzech powiatów: wałbrzyskiego grodzkiego i ziemskiego oraz powiatu świdnickiego. Zapraszają również mieszkańców całej aglomeracji wałbrzyskiej do wzięcia udziału w tej inicjatywie.

Błękitne Kręgi Wsparcia

-Zapraszamy młodych ludzi w wieku od 12 do 19 lat na szkolenie , a potem praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy i nabycia umiejętności , które pozwolą na wspieranie Osób z Niepełnosprawnościami i ciekawe spędzanie czasu - mówi Prezeska Fundacji Kalejdoskop Autyzmu - Marta Lachowicz.

Rola wolontariatu, szczególnie wśród młodych ludzi jest niezwykle cenna. Uczy wrażliwości, współpracy , odpowiedzialności za konkretnego człowieka. Wyzwala z egoizmu i otwiera na drugiego człowieka bez względu na jego ograniczenia. Poprzez wspólne zajęcia z Osobami z Niepełnosprawnościami, wyjścia do ciekawych miejsc, wolontariusz podniesie swoje kompetencje oraz pozwolą wszystkim uczestnikom nawiązać nowe znajomości.

Wszystkie zajęcia będą odbywać się od września do grudnia 2023r pod okiem doświadczonej kadry min. pedagoga specjalnego, psychologa i opiekunów, którzy na co dzień towarzyszą Osobom z Niepełnosprawnościami.

Fundacja Kalejdoskop Autyzmu od kilku lat na terenie aglomeracji wałbrzyskiej prowadzi działania na rzecz integracji Osób z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami .

 

 

Lubisz Ludzi? Dołącz do Naszej drużyny.

Zgłoszenia do projektu prosimy kierować drogą mailową – kaljedoskop.autymu@gmail.com lub telefonicznie: 793-332-220.

Projekt „Błękitne Kręgi Wsparcia” – zadanie publiczne dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, przekazanych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

artykuł partnera

 

Zdjęcie 1

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij