Menu

Rock'o Soko Festiwal - wiemy kto zagra

Wiemy już, kto zagra na Rock'o Soko Festiwalu. Zapraszamy już 23 września do Sokołowska — sprawdźcie kto wystąpi. Będą dwie kapele z Wałbrzycha. 
Rock'o Soko Festiwal - wiemy kto zagra
To będzie pierwszy przegląd zespołów w ramach Rock'o Soko Festiwalu. Impreza odbędzie się 23 września na Relaks Placu (ul. Parkowa) w Sokołowsku. Zespoły powalczą o główną nagrodę — statuetkę festiwalu oraz 1000 zł. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ZAPŁON. Start o godz. 16.00, wstęp na Festiwal jest bezpłatny.

16:10 Hak (nowa Ruda)
16:50 Zmiana Planu (Jelenia Góra) 
17:30 Conta Bass (Ukraina) 
18:10 InPain (Hronos) 
18:50 In The Name of Good (Wałbrzych)
19:30 SIlent Live (Wałbrzych) opr. kat
foto: google, Pixabay
rdakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Sokołowsko  |   Festiwal  |   muzyka  |  

Co słychać na Festiwalu Małych Prapremier? (FOTO)

Wystartował VI Festiwal Małych Prapremier

Premiera Nosorożca w Teatrze Lalki i Aktora (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij