Menu

Ćwiczenia obronne w Starej Kopalni - oglądaj na żywo

Wojsko Obrony Terytorialnej, Straż Pożarna, Straż Miejska i Policja biorą udział w  ćwiczeniach obronnych "Wrzesień-23" na terenie Wałbrzycha. Ćwiczeniasą oparte m.in o systuację kryzysową na Ukrainie. Jednym ze scenariuszy będzie zamach terrorystyczny. Obejrzyjcie jak wyglądają ćwiczenia. 

Ćwiczenia obronne w Starej Kopalni - oglądaj na żywoopr. adm
foto: plr
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Specnaz (15 września 2023 8:09)
Cytuję użytkownika: Do specnaz
I pizde wyjebali i pizda pisze .bo pizda w necie mocna ,PIZDO !
Twoja stara to pizda ciągnie mi kutasa pederasto
Do specnaz (14 września 2023 17:57)
I pizde wyjebali i pizda pisze .bo pizda w necie mocna ,PIZDO !
Specnaz (14 września 2023 11:48)
Pizdy a nie obrona terytorialna ćwiczyłem z nimi szkoda kasy i czasu

Dodaj komentarz

Stara Kopalnia  |   WOT  |   policja  |   straż pożarna  |   straż miejska  |   ćwiczenia  |   wrzesień 2023  |  

Miał trzy zakazy kierowania samochodem, mimo to wsiadł za kierownicę

140 km/h przez miasto ponad 125 przez przejście dla pieszych

Ugodziła swoją 14-letnią córkę nożem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij