Menu

Usunęli wyborcze banery z ''witacza'' w Szczawnie Zdroju

Po interwencji naszych dziennikarzy usunięto banery wyborcze z "witacza'' w Szczawnie-Zdroju. Tym razem burmistrzowi Szczawna odwagi nie zabrakło — banery zniknęły.

Usunęli wyborcze banery z ''witacza'' w Szczawnie Zdroju
Banery wyborcze kandydata do Sejmu z list PiS Grzegorza Macko i kandydatki do Senatu Renaty Wierzbickiej (kandydatki niezależnej, z poparciem PiS) zawisły na "witaczu" przy wjeździe do Szczawna Zdroju. Zbulwersowało to nie tylko powiatową radną Ramonę Bukowską, ale i mieszkańców.
 
- Gdzie jest straż miejska? Dlaczego nie reaguje ? - pytała o billboardy wyborcze radna Ramona Bukowska. - Na witaczu na rondzie, na wjeździe do uzdrowiska od strony Starych Bogaczowic pojawiły się… banery wyborcze. Czy władze miasta wyraziły zgodę?
 
Zgody miasto nie wyraziło. W lakonicznym mailu z urzędu miasta Szczawna Zdroju otrzymaliśmy informacje, że "Pan Burmistrz nie zezwolił na zawieszenie plakatów wyborczych".
 
 
Nie otrzymaliśmy odpowiedzi na drugie pytanie: "co zamierzają zrobić władze Szczawna w tej sprawie ?".
 
Jednak banery wyborcze zostały zdjęte po naszej interwencji.

Cały artykuł o billboardach na "witaczu" znajdziesz TUTAJ:  Szczawno Zdrój: bilbordy wyborcze na ''witaczu''

adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kto wie (17 września 2023 23:41)
Kto wie czy ta Ramona Bukowska sama nie powiesiła tych banerów tylko żeby zrobić zdjęcie i kolejną ''faerkę'' . Znana jest z różnych manipulacji ....... . Gdyby miasto wywiesiło je tam , zapewne wisiały by do tej pory . Nie ładnie takie prowokacje odwalać !! Taki sam ferment sieje w Powiecie , oby już nie długo
Anty PO_jrb (15 września 2023 7:37)
Cytuję użytkownika: Felek
Cytuję użytkownika: W Wałbrzychu
Jest masa bilboardów PO.... Np przy Starej Złomiarni. Miasto wyraziło zgode na plakaty tylko PO? Straz miejska sciągac to. Obiekty publicznje maja byc wolne od propagandy partyjknej jednej partii, bo obiekty publiczne sa wspolne wszystkich mieszkancow. Jasne złodzieje?
Tak jest!Wałbrzych to nie prywatny folwark ,jak się komuś wydaje.PO przywłaszczył o sobie prawo do rządzenia.Nie tedy droga.15 _tego wskazemy właściwą drogę !
Drodzy"wyborcy PO,wstydźcie się,potrzykroć hanba, że wybieracie tych co Wałbrzych sprzedali,rozgrabili,zruinowali((Lewandowski, Balcerowicz, Belka ),nie dajcie sie
Mariusz L. (14 września 2023 21:35)
W zbliżających się wyborach oddam swój głos na Konfederacje. Wolność i Niepodległość. Pozdrawiam.
Że chujów sto! (14 września 2023 17:47)
Cytuję użytkownika: Że co?
Cytuję użytkownika: korpucja w pisie za wizy
kaczor straszył jak to Tusk nastanie, to wpuści szerokim strumieniem nielegalnych emigrantów a sam wpuścił ich 2 miliony i planował kolejne dwa miliony. A to wszystko zorganizował mu pośrednik, przeciwko któremu biedaczysko postawił mur na granicy.
2 miliony? k***a 500 mln. Jak już robić z siebie debila to po całości. Mam wrazenie debilu, że nie wiesz nic o aferze z wizami. Wizami, czy z pozwoleniami na prace. Ile jest wiz do zwerifikowania czy bylo zgodnie z prawem? 130... a nie k***a debilu 2 mliniony. Wam k***a TVN takie gówno wpierdala do bani, a potem ten syf sam kielkuje bo jak widac pada na podatny bezmyslny grunt. Ile kosztuje wiza do Anglii? I dlaczego do Polski miałaby byc za darmo. PS kto handlowal wizami? ministerstwo? Czy firma zewnetrzna? proste pytanie, ale ktore jasno pokazuja, jak ciemnym PO-jebanym sortem łatwo sterować Aj waj przyglupy i zdrajcy narodu,.
Płatny trollu o nicku "Jolka" RÓH NARODOWY, czy ch*j wie jeszcze jaki sobie debilizm wymyślisz, poczytaj coś więcej oprócz pasków w szczujni. Ten sam pośrednik, który obsługuje polski rząd, jednocześnie pracuje dla białoruskiego reżimu Łukaszenki. Tego samego reżimu, przed którym PiS postawiło mur na granicy. Ta sama firma ściąga obcokrajowców do Mińska i ta sama firma przyjmuje od tych ludzi wnioski wizowe do stref Schengen. I to wszystko w kraju "prawa i sprawiedliwości". Straszą uchodźcami, żeby wzruszyć elektorat, a za plecami sami ich sprowadzają. No a potem będą ryczeć, że jest problem. Problem, który sami sprokurowali, a tępota wierzy.
Felek (14 września 2023 14:01)
Cytuję użytkownika: W Wałbrzychu
Jest masa bilboardów PO.... Np przy Starej Złomiarni. Miasto wyraziło zgode na plakaty tylko PO? Straz miejska sciągac to. Obiekty publicznje maja byc wolne od propagandy partyjknej jednej partii, bo obiekty publiczne sa wspolne wszystkich mieszkancow. Jasne złodzieje?
Tak jest!Wałbrzych to nie prywatny folwark ,jak się komuś wydaje.PO przywłaszczył o sobie prawo do rządzenia.Nie tedy droga.15 _tego wskazemy właściwą drogę !
AFERA WIZOWA, OCZYWIŚCIE PiSu (14 września 2023 13:55)
Polska w czasach PiSu stała się największym ośrodkiem przerzutowym dla nielegalnych imigrantów. W czasie ostatnich trzech lat wydano dwa MILIONY wiz dla obywateli spoza Unii Europejskiej. Zdymisjonowano Wawrzyka, jako kozła ofiarnego, ale Rau, który doskonale o tym wiedział nadal ministruje. Planowano kolejne dwa miliony wiz, oczywiście nie za darmo...
Pan (14 września 2023 13:39)
W Szczawnie Zdroju kolo Biedronki wiszą bilbordy z kandydatami Prawicowymi i Pani z PO.Nie zauwazylem ,żeby się pogryzli.Walbrzych zawsze musi doszukiwać się jakiejś ,afery koperkowej" Straż Miejska niech się zajmie tym_do czego jest powołana.Tak naprawdę nie wiadomo do czego.Grupa ludzi ,niepotrzebnych.
SKANDAL! (14 września 2023 13:19)
Złodzieje z PiSu nie pozwoliły na refundację nowoczesnego leku na raka piersi (ponoć najskuteczniejszego w pewnej odmianie tego nowotworu od dekady). W całej Europie jest on refundowany (włącznie z Rumunią i Albanią), tylko nie w Polsce. Chorujące kobiety złożyły petycję w tej sprawie, ale NIKT nie chce z nimi rozmawiać. A czas leci i choroba nie czeka. Tak pisdzielce dbają o kobiety w naszym katolickim kraju
***** *** (14 września 2023 13:15)
Cytuję użytkownika: korpucja w pisie za wizy
kaczor straszył jak to Tusk nastanie, to wpuści szerokim strumieniem nielegalnych emigrantów a sam wpuścił ich 2 miliony i planował kolejne dwa miliony. A to wszystko zorganizował mu pośrednik, przeciwko któremu biedaczysko postawił mur na granicy.
Wypraszam sobie emigranci zapłacili za możliwość otrzymania wizy i to nie małe pieniądze. PiS to stan umysłu. Pytają w refetendum o uchodźców, a sami ich za łapówki ściągają.
Laura (14 września 2023 13:10)
Nie tylko na "witaczach" bilbordy wyborcze kłują w oczy. Niepoważne jest ich wieszanie w miejscach zasłaniających wizurę kierowcom. Robi to każda opcja polityczna we wszystkich miastach naszego regionu, nie zwracając uwagi na bezpieczeństwo, byle tylko "wejść w oczy" mieszkańców. To żałosne....
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Dwie osoby w szpitalu - wypadek na ul. Kolejowej w Szczawnie

Szczawno Zdrój: bilbordy wyborcze na ''witaczu''

Szczawno Zdrój: Nowy rok w nowej szkole

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij