Menu

10. edycja Rajdu o Kropelce już wkrótce

Gratka dla miłośników motorsportu. Już 30 września w Świdnicy (zalew Witoszówka) odbędzie się Rajd o Kropelce. 

10. edycja Rajdu o Kropelce już wkrótce
Kto otrzyma tytuł Mistrza Eko Jazdy? 
 
- Trasa 10. Dolnośląskiego Rajdu o Kropelce w 2023 roku prowadzi przez malownicze miejsca atrakcyjne turystycznie na terenie powiatów świdnickiego, wałbrzyskiego, jaworskiego i kłodzkiego. To około 150 km niesamowitych krajobrazów i wyzwań dla kierowców. - informują organizatorzy. 
 
Rajd rozpocznie się og godzinie 08:30. Uroczyste rozdanie nagród około godziny 18:00.
 
 
- To będzie idealny moment, aby podziękować i uhonorować wszystkich uczestników za ich niesamowite osiągnięcia. Zapraszamy do wspólnego świętowania‼️ Nie możemy się doczekać, aby spotkać Was na terenie Zalewu Witoszówka i wspólnie cieszyć się atmosferą tego wydarzenia! - informują organizatorzy. 
 


Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji
 
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31
Zdjęcie 32
Zdjęcie 33
Zdjęcie 34
Zdjęcie 35
Zdjęcie 36
Zdjęcie 37
Zdjęcie 38

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

rajd  |   o kropelce  |   walbrzych  |   swidnica  |   news  |   informacje  |  

Bezpartyjni Samorządowcy o wojnie polsko polskiej

''Gadająca'' opaska ratuje życie

Piaskowa Góra: Poszukiwany 35-latek zatrzymany

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij