Menu

Dziki na zakupach? Zwierzyna zwiedza Śródmieście

Dzikom chyba znudziło się Podzamcze, bo ostanimi czasy częściej odwiedzają wałbrzyskie Śródmieście. Dzisiaj mieszkańcy mogli je zobaczyć w okolicach marketu przy Placu Grunwaldzkim  i przechodzące przez ulicę. 

Dziki na zakupach? Zwierzyna zwiedza Śródmieście

Dziki coraz częściej pojawiają się w Śródmieściu. Najczęściej mieszkańcy widują je na ulicy Moniuszki. Przechadzają się też ulicą Garbarską. 

 

 

Dziki odwiedzające tereny miejskie od lat stanowią duży problem. Zwierzyna szuka pożywienia, które często jest wyrzucane przez mieszkańców. Problem występuje też w okolicznych gminach. 

Przeczytaj też: Dziki wracają do Wałbrzycha?

red
video: czytelnicy
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Radek (17 września 2023 11:34)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu niedługo będzie więcej zwierząt jak ludzi. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
odyniec (15 września 2023 19:08)
Dziki szukają lokalu wyborczego
Jerzy Jacek Pilchowski (15 września 2023 13:27)
Zaczynają się schodzić. Pewnie przeczytały. że elita będzie mogła pojechać na darmową wycieczkę do Warszawy.
Dziadzia (15 września 2023 12:52)
Cytuję użytkownika: Kulfon z dzielni
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Co będą w blokach mieszkać.poszly zwiedzać dzielnie. Podobno gdzieś tam żyją ludzie.
Na podzamczu ch**em wieje...
Chu..j to cie zrobił.
*** (15 września 2023 10:59)
To już najwyższy czas, żeby "geniusz" wodoromek w końcu utworzył firemkę, która zajmie się odłowem, ubojem, przerobem i sprzedażą tego super mięska. najtańsza rąbanka z dzika w markecie to 70 zł za kilogram. W straży biznesowej jest ponad 70 ludków, w urzędzie też przerosty zatrudnienia, stara złomiarnia tak samo.
analityk miejski (15 września 2023 10:32)
Co na to władze miasta? Ma to być forma zastraszenia mieszkańców?
Księgowy (15 września 2023 9:17)
Patologia którą się zachwycają patomedia. To są zwyczajne szkodniki nad którymi nie panuje gmina czyli ich właściciel.
Heniek (15 września 2023 8:52)
Gdzie te klatki na dziki.?NaiwniacyDziki madrzejsze od ludzi.Człowiek wszedł z buciorami w ich naturalne środowisko,dlaczego one nie mogą chodzić tam gdzie chca.i niszczyć.
Bonk (15 września 2023 8:37)
Cytuję użytkownika: Kocur
Dajcie spokój z tymi historyjkami o wyrzucanie pożywienia bo to tylko dupokryjka. Niszczą ogrody na których nikt nic nie wyrzuca, zresztą taki geniusz rządzi w tym mieście odpadami przecież że już dawno by z glodylu zdechły. Zamiast latać z POdpisami może coś w końcu realnie zrobicie zamiast pustych obietnic.
Dokładnie, wpajanie głupot o wyrzucaniu jedzenia... Lata 90 - 00 metalowe , zasyfione śmietniki bez jakiejkolwiek segregacji, śmieci i psie kupy walały sie po chodnikach i dzików nie było na ulicach. Nawet w lesie cieżko było spotkać dzika. Dzika to widziało się na obrazkach i w telewizji... A teraz "ludzie wyrzucają jedzenie", "kochajmy dziki", "ludzie zabrali dzikom las", "stop przemocy wobec dzików", "uwolnić orkę", "niech zyją wolne związki", "program - przygarnij dzika", "dzik też człowiek"...
Kulfon z dzielni (15 września 2023 8:31)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Co będą w blokach mieszkać.poszly zwiedzać dzielnie. Podobno gdzieś tam żyją ludzie.
Na podzamczu ch**em wieje...
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

dziki  |   srodmiescie  |   walbrzych  |   nagranie  |   video  |   zwierzeta  |   news  |   w24  |  

Włączono lampki na choince, a prezydent rozdawał cukierki (FOTO)

Turyści utknęli w Karkonoszach. Pomógł GOPR

Wyrwał kable ze ścian. Grozi mu 10 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij