Menu

Opiekę znajdzie tu 75 dzieci

Jeszcze w tym roku powinna zakończyć się budowa przedszkola w Dziećmorowicach. Koszt budowy to około 9 mln. zł. Zobaczcie postęp prac.
 

Opiekę znajdzie tu 75 dzieci

Przedszkole powstaje przy ulicy Bystrzyckiej. Budynek jest już przykryty dachem, zamontowano też okna. Trwają prace przy elewacji i wykańczanie pomieszczeń.

Budynek ma dwa poziomy, będą się mieściły 3 sale dla dzieci z zapleczem sanitarnym. Łącznie sale pomieszczą około 75 dzieci (3 grupy po maksymalnie 25 maluchów). W obiekcie przewidziano kuchnię cateringową połączoną ze stołówką.

Ogrzewanie zasilane będzie pompą ciepła, zamontowany zostanie zbiornik do magazynowania wody deszczowej, która po odpowiednim procesie oczyszczania używana będzie do spłukiwania toalet. Zamontowane zostaną też panele fotowoltaiczne. Koszt budowy wyniesie około 9 milionów złotych. Prace mają zakończyć się wg. planu w grudniu.opr. kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzch24.com

Komentarze

Brb (17 września 2023 13:50)
Cytuję użytkownika: Yola
A u nas taka sama kwota poszła na wieżę zamiast na nowoczesne przedszkole. I tylko płacz że nie ma pieniędzy bo rząd blokuje. Oczywiście tylko biednemu Wałbrzychowi...
???????????????????? Nie ma to jak nie myśleć tylko powtarzać jak papuga za niezbyt rozgarniętymi.
Yola (15 września 2023 22:16)
A u nas taka sama kwota poszła na wieżę zamiast na nowoczesne przedszkole. I tylko płacz że nie ma pieniędzy bo rząd blokuje. Oczywiście tylko biednemu Wałbrzychowi...
Brawo (15 września 2023 12:20)
Dziećmorowice inwestują w dzieci nie to co duże sąsiednie miasto . Będą mogli z wieży widokowej spoglądać na naszą miejscowość i zazdrościć

Dodaj komentarz

Walim  |   przedszkole  |   Dziećmorowice  |  

Nowe przedszkole z wielkim ogrodem ''Clever Garden''

Dzień z Sowami (FOTO)

Dożynki w Zagórzu Śląskim: furorę zrobiły... placki ziemniaczane

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij