Menu

Budują się nowe mieszkania przy ul. Traugutta

Rozpoczęła się budowa 64 mieszkań komunalnych przy ul. Traugutta. Można zobaczyć już zarys fundamentów

Budują się nowe mieszkania przy ul. Traugutta

6 piętrowy blok ma być gotowy za 20 miesięcy. Będzie się składał z trzech przylegających segmentów. Przetarg na wykonawcę inwestycji zleconej przez MZB rozstrzygnięto w czerwcu i wygrała go firma ARKOP z Wrocławia proponując kwotę 27 769 149,02 zł. 

 

 

W  budynku znajdzie się miejsce na 64 mieszkania o powierzchni od 45 do 73 m kw. Zaplanowano także zagospodarowanie terenu wokół budynku, gdzie powstanie 68 miejsc parkingowych, drogi dojazdowe, tereny zielone i rekreacyjne. Same budynki mają być wykonane z użyciem najnowszych, ekologicznych technologii.

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jan z gor (19 września 2023 13:07)
Ja się pytam dla kogo te apartamenty?Jaka cena m2.?
Goldmann (19 września 2023 12:11)
Cytuję użytkownika: Iga
Świetna lokalizacja w centrum , oby takie więcej inwestycji np. W stronę galeri tyle terenu do zagospodarowania przez miasto. Np. Dojazdowa czy skarżyska.
,,jak świetna,,,,jest dużo lepszych terenów,,bez sąsiedztwa patolni,
Iga (19 września 2023 10:04)
Świetna lokalizacja w centrum , oby takie więcej inwestycji np. W stronę galeri tyle terenu do zagospodarowania przez miasto. Np. Dojazdowa czy skarżyska.
NYNYMAM,,, (19 września 2023 9:03)
,,ciekawe czy ta firma wypłaca podwykonawcom,,,,,???
Ja (19 września 2023 7:17)
A co rozjeżdżają ?

Dodaj komentarz

mieszkania  |   komunalne  |   tragutta  |   informacje  |   wydarzenia  |   news  |   wtv  |   w24  |  

Turyści utknęli w Karkonoszach. Pomógł GOPR

Wyrwał kable ze ścian. Grozi mu 10 lat więzienia

Górniczy Mikołaj w Starej Kopalni

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij