Menu

Jedna osoba nie żyje - pożar w Kamiennej Górze

Jedna osoba zginęła w pożarze do jakiego doszło w poniedziałek wieczorem w  Kamiennej Górze. Pryczyną pożaru było prawdopodobnie zaprószenie ognia. 

Jedna osoba nie żyje - pożar w Kamiennej Górze
Pożar wybuchł w jednym z mieszkań przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze w poniedziałek (18.09) wieczorem. Strażacy w mieszkaniu znaleźli jedną osobę.
 
- Niestety mimo szybkiej interwencji jedna osoba w wyniku zdarzenia poniosła śmierć. - informują kamiennogórscy strażacy.
 
 
Strażacy ewakuowali lokatorów z innych mieszkań. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Sprawę bada policja.

adm
foto: PSP  w Kamiennej Górze

redakcja@walbrzych2.com

Komentarze

Dobra rada (19 września 2023 8:54)
Pryczyna pożaru .

Dodaj komentarz

pożar  |   Kamienna Góra  |   po sąsiedzku  |   straz pożarna  |   policja  |   112  |  

Ugodziła swoją 14-letnią córkę nożem

Leżeli pijani na mrozie. Niewiele brakowało, by zamarzli

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij