Menu

Trójka poszukiwanych w rekach policji

52-letnia kobieta trafi do więzienia, 50-latkowi udało się „wykupić”, a 40-latek został przesłuchany i zwolniony do domu.  W ręce wałbrzyskich policjantów wpadły kolejna trójka poszukiwanych. 

Trójka poszukiwanych w rekach policji
W poniedziałek przed godziną 16:00 dzielnicowi pierwszego komisariatuzatrzymali na jednej z posesji przy ul. Łączyńskiego w Szczawnie-Zdroju 50-latka. Mężczyzna miał do zapłacenia 400 złotych grzywny.

- Po szybkim uiszczeniu wymaganej kwoty wałbrzyszanin został przez mundurowych zwolniony do miejsca zamieszkania. Gdyby jednak tego nie zrobił, trafiłby na osiem dni do aresztu. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 
 
Drugi z poszukiwanych wpadł w ręce mundurowych około godziny 18:30 na jednym z parkingów przy ul. Długiej w Wałbrzychu. 40-letni mieszkaniec naszego miasta był poszukiwany przez prokuraturę, bo unikał stawienia się na przesłuchanie. Po wykonanych czynnościach 40-latek został ostatecznie przez policjantów zwolniony.
 
 
Około godziny 21:00 policjanci udali się do jednego z mieszkań przy ul. Krzywoustego na Gaju, gdzie wg ich informacji miała ukrywać się poszukiwana kobieta.

- Na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Wałbrzychu 51-latka powinna trafić za kraty więzienia na 26 dni za wcześniejszą kradzież pradu. Wałbrzyszanka ostatnie godziny spędziła w celi w wałbrzyskiej komendzie. Niebawem zostanie przewieziona do Zakładu Karnego nr 1 we Wrocławiu. - mówi komisarz Marcin Świeży. 
 
kat 
foto:  Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Moherowy Pisior (19 września 2023 18:22)
Wyłapywać jak najwięcej tych pisowskich złodziei. Dość tych przestępstw.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   poszukiwani  |  

Mamy szybkiego komendanta

Warsztaty ''Bezpieczny Senior''

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij