Menu

Dwie osoby w szpitalu - wypadek na ul. Kolejowej w Szczawnie

Prawdopodobnie kobieta, która spowodowała wypadek zasłabła za kierownicą — wynika ze wstępnych ustaleń policji. Dwie kobiety, które uczestniczyły w wypadku w Szczawnie — Zdroju, trafiły do szpitala.

 

Dwie osoby w szpitalu - wypadek na ul. Kolejowej w Szczawnie
Do wypadku doszło we wtrorek rano na łuku ulicy Kolejowej. Zderzyły się trzy samochody.  

- Samochód prowadzony przez 59-latkę zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w dwa jadące z przeciwnego kierunku pojazdy kolejno kierowane przez 63-latkę oraz 70-latka. - informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta zasłabła za kierownicą.  Zespół ratownictwa medycznego po udzieleniu poszkodowanym pomocy, przewiózł kobiety do szpitala na dalsze badania.

- Funkcjonariusze zatrzymali dwa z trzech dowodów rejestracyjnych od uszkodzonych samochodów. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierujący byli trzeźwi. - dodaje komisarz Marcin Świeży. 
 
 
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
 
adm
foto: KMP Wałbrzych
rdakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jonasz (19 września 2023 18:49)
Cytuję użytkownika: Arkadiusz
Panią, która ucierpiała w wypadku lub jej rodzinę proszę o pilny kontakt. Przekażę przydatne informacje - 697 723 210
Kto pogoni ta hienę? Próbujesz pomoc a w rzeczywistości ile procent zabierasz? Jasno pisz to pogadamy
Arkadiusz (19 września 2023 16:15)
Panią, która ucierpiała w wypadku lub jej rodzinę proszę o pilny kontakt. Przekażę przydatne informacje - 697 723 210
taktylkoprzypomnę (19 września 2023 15:09)
Cytuję użytkownika: pp
dyduch to ciemniak
Przypomnę tylko iż ów ciemniak zaangażował się osobiście i skutecznie w tworzenie strefy ekonomicznej w Wałbrzychu . Dzięki niej miasto wygrzebało się z g.... w które wpędził je Balcerowicz .
srutututu (19 września 2023 12:20)
Te nowe auta to jednak są gówniane. Stary opel odjedzie o własnych siłach, nowemu odpadło koło i już nigdzie nigdy nie pojedzie
Goldmann (19 września 2023 12:09)
,,a ten kandydujący babajaga ,czy jakoś tak,,to po co on w tym i każdym innym artykule,,,czy on reprezentuje firmę pogrzebową,,???

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Szczawno Zdrój  |   wypadek  |   szpital  |  

Chciała inwestować w stacje paliw. Straciła 40 tys. zł

Jechał za szybko. Wypadek na Świdnickiej

17 kolizji — uważajcie, jest bardzo ślisko

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij