Menu

Darmowy transport na Marsz Miliona Serca

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zachęca do wzięcia udziału w Marszu Miliona Serc. Zapewniony jest darmowy transport do Warszawy. 

Darmowy transport na Marsz Miliona Serca

- W niedzielę 1 października 2023 r o godzinie 12:00 spotykamy się na Marszu Miliona Serc w Warszawie. Jeżeli macie Państwo ochotę jechać z nami, zapraszam do skorzystania z darmowego transportu, jaki zapewniamy. Zapisy i szczegółowe informacje o wyjeździe dostępne pod numerami telefonów: 698 827 764 lub 606 478 000. Zapraszam. - informuje prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

 

 

Marsz zorganizowany jest przez Donalda Tuska. Odbędzie się dwa tygodnie przez wyborami parlamentarnymi. 


red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Danuta (1 października 2023 0:46)
Cytuję użytkownika: Anka (21 września 2023 17:07)
Widzimy się w Warszawie ❤️
Jeśli kupił za złotówkę to jak zadłużył??? A czy Sąd to udowodnił , jest wyrok.? Bo pomawiać, oskarżać , krytykować każdy potrafi do tego nie trzeba znać faktów. Pozdrawiam Prezydenta Wałbrzycha .Doskonały chirurg, najlepszy z dotychczasowych prezydentów zrobił w Walbrzychu bardzo wiele. ❤❤❤
Danuta (1 października 2023 0:31)
Cytuję użytkownika: Anka (21 września 2023 17:07)
Widzimy się w Warszawie ❤️
Pozdrawiam wszystkich Polaków dobrej woli. Popierających Wolność, Demokrację, praworządność , Obecność w Uni Europejskiej. Nigdy więcej pisu , nie dla konfederacji. , ????????????????????????????????????????????????❤❤❤❤✌✌✌✌????????????????????????????????????????
Zulus czaka (22 września 2023 0:13)
Tylko zaszczepieni na PLandemie czy wszyscy WALBRZYCH to 3 miasto najbardziej zadłużone w polsce a tu darmowe wyj.A POWROTY TEZ czy tylko w jedna str
Ada (21 września 2023 21:59)
Ile jadu u Pisowców, kłamstwa niczym nie poparte, a takiego dobrego gospodarza nigdy nie mieliśmy. Nikt nie dorówna naszemuPrezydentowi. Pis tak nisko upadło,że niżej już nie można. Boją się, oj boją i dlatego tak gryzą. Słów brak, co tych ludzi opętało. Zacznijcie myśleć, myślenie nie boli.
Elzbieta (21 września 2023 21:47)
Brak pracy dla młodych kreatywnych ludzi Zakłady Ciągle zamykane, brak przemysłu To miasto to tylko dla rencistów i emerytów Wstydzę się za takiego gospodarza Co Pan zrobił dla tego miasta i za czyje pieniądze Pan organizuje wyjazd do Warszawy Brak szacunku do zwykłych obywateli
Kazik (21 września 2023 21:06)
Zadbaj o Walbrzych,Widziałeś Podgórze
Janina (21 września 2023 21:01)
Największy złodziej organizuje wyjazdy za nasze pieniądze Jak on śmie Gdzie jego honor?
Jacek (21 września 2023 20:53)
Ale ten wyjazd nic nie zmieni, wy już wiecie że przegracie.
Anna (21 września 2023 20:52)
Taki kanciarz jest jeszcze prezydentem.To wszystko woła o pomstę do Nieba
Iwona (21 września 2023 20:45)
Pracując w szpitalu na Sokołowskiego dobry sprzęt wyrzucał,zadłużał szpital aby go kupić za złotówkę Nie wstyd Ci wstrętny klamczuchu
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

marsz  |   miliona  |   serc  |   wrszawa  |   prezydent walbrzycha  |   roman  |   szelemej  |  

Prawie miliard złotych dla dolnośląskich przedsiębiorców

Rusza budowa ostatniego etapu obwodnicy Dzierżoniowa

Szymon Hołownia Marszałkiem Sejmu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij